Yardım Gearbest'ten telefon almak

bloodyroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
6
Gearbest üzerinden Xiaomi yada başka marka herhangi bir telefon alsam ve bunu Hollanda'da yaşayan akrabama göndersem o Türkiye'ye gelişinde getirse bir problem olur mu orada herhangi bir vergi uygulanır mı ? Son olarak başka nasıl alabilirim ?

kemalsnl41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Hocam telefonu Türkiye'ye getirdikten sonra 4 ay kullanabilirsin 4 ay sonra pasoporda işletmen lazım.Türkiye'den almanı tafsiye ederim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ayrıca bildiğim kadarıyla Hollanda'da da %20'lik bir vergi ödenmesi gerekiyor. Mi8 gibi yeni seri bir cihaz alacaksanız IMEI'leri de pasaporta işletmeniz gerekcek. Maliyet hesabını güzel yapmanızı tavsiye ederim.

bloodyroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
6
Ayrıca bildiğim kadarıyla Hollanda'da da %20'lik bir vergi ödenmesi gerekiyor. Mi8 gibi yeni seri bir cihaz alacaksanız IMEI'leri de pasaporta işletmeniz gerekcek. Maliyet hesabını güzel yapmanızı tavsiye ederim.
Hollanda'da gearbest dışında nereden aldırabilirim ? Amazon vs.. gibi yerlerden alınabilir mi ? Cihaz olarakta Mi 8 ya da Mix 2 düşünüyorum ama daha alt bir modelde olabilir, şuan Redmi Pro kullanıyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hollanda'da gearbest dışında nereden aldırabilirim ? Amazon vs.. gibi yerlerden alınabilir mi ? Cihaz olarakta Mi 8 ya da Mix 2 düşünüyorum ama daha alt bir modelde olabilir, şuan Redmi Pro kullanıyorum.
Zannediyorum site fark etmiyor hocam, her halükarda vergi ödemeniz gerekiyor.

Üst Alt