Soru GCAM Yükleme

Gambazigor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
14
Arkadaşlar telefonuma gcam yükelemek istiyorum yalnız bu işlemi yapmak için root isitiyor. Telefona root atmanın sakıncası var mı ? Samsung kullanırken rootladığım telefonumda güncelleme alamıyordum mesela bunun gibi sakıncaları varmı ? Eğer sakıncası yoksa video anlatımı yada açıklayıcı gcam yükleme anlatımı varmıdır ?

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Xiaomi telefonlarda güncelleme alamazsan bile kendin çok kolay yöntemle güncelleyebilirsin bunu dert etme

Oyla:

Gambazigor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
14
Xiaomi telefonlarda güncelleme alamazsan bile kendin çok kolay yöntemle güncelleyebilirsin bunu dert etme

Ben ilk defa xiaomi kullanıyorum hocam daha 2 hafta oldu alalı o yüzden nasıl farklı şekilde güncellenir nasıl root atılır bunları bilmiyorum. Konu eklenmiş ama ben tam olarak anlayamadım. Videolu anlatım olsa çok iyi olacak.

Oyla:

biroltopall

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birol
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
23
Ben ilk defa xiaomi kullanıyorum hocam daha 2 hafta oldu alalı o yüzden nasıl farklı şekilde güncellenir nasıl root atılır bunları bilmiyorum. Konu eklenmiş ama ben tam olarak anlayamadım. Videolu anlatım olsa çok iyi olacak.

Telefonun güncelleme bölümü kısmın da sağ üst köşede 3 nokta oluyor güncelleme paketini seç diyerek indirdiğiniz telefon ve modele uygun xiaomi rom dosyasını seçin ve güncellensin bu kadar

Oyla:
Üst Alt