Yardım Gcam- twrp- Eu rom Yardım

inferrno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ekrem
Cihazım
Yok
Konular
1
Merhaba yakında rn7 alacağım ama kafam karıştı bu room işleriyle kafam karıştı. Şimdi ben telefonu alınca ne yapayım . Sanırım Gcam kuracağım ama bu eu room felan kurayım mı? Kursam ne değişecek? Bootloader kilidini açarsam garantı dışı kalır mıyım (istanbul bilişim)? Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Kafanız karışacak elbet. Çünkü MIUI de çok fazla seçenek var. Bu karışıklığı önlemenin tek çözümü forumda biraz araştırma yapmak. Redmi Note 7 bölümünü biraz dolaşın cihaz almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyun. Her cihaz alan ilk olarak bu soruları soruyor. Ve forumda neredeyse artık her yerde cevabı var. Ama ben size yine cevap vermeyim.
- Evet bl açmak cihazı garanti dışı bırakır
- Gcam kullanabilirsiniz Pie sürümlerde Camera2api desteği aktif
- Rom işleri size kalmış. Eğer değişiklik seviyorsanız Bl açıp twrp yükleyip istediğiniz Roma geçiş yapabilirsiniz

Bunları nasıl yaparım diye sorarsanız çok uzun burada anlatılmaz. Dediğim gibi araştırma yapmanız ve öğrenmeniz gerekli.
Redmi Note 7

Oyla:

inferrno

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ekrem
Cihazım
Yok
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kafanız karışacak elbet. Çünkü MIUI de çok fazla seçenek var. Bu karışıklığı önlemenin tek çözümü forumda biraz araştırma yapmak. Redmi Note 7 bölümünü biraz dolaşın cihaz almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyun. Her cihaz alan ilk olarak bu soruları soruyor. Ve forumda neredeyse artık her yerde cevabı var. Ama ben size yine cevap vermeyim.
- Evet bl açmak cihazı garanti dışı bırakır
- Gcam kullanabilirsiniz Pie sürümlerde Camera2api desteği aktif
- Rom işleri size kalmış. Eğer değişiklik seviyorsanız Bl açıp twrp yükleyip istediğiniz Roma geçiş yapabilirsiniz

Bunları nasıl yaparım diye sorarsanız çok uzun burada anlatılmaz. Dediğim gibi araştırma yapmanız ve öğrenmeniz gerekli.
Redmi Note 7

Çok teşekkür ediyorum. Galiba rom değişimi yapmayacağım . Peki rn7 hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Alsam üzer mi?

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Çok teşekkür ediyorum. Galiba rom değişimi yapmayacağım . Peki rn7 hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Alsam üzer mi?
Kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim

Oyla:

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
Aldıgım gün bootloder başvurusu yaptım kilidi açtım eu rom kurdum özgürlük başka istetigin romu kur

Oyla:

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28
Ben bootloder kilitini açtım gcam yüklemeye çalışma ama bir türlü olmadı yanlış yaptığım bir şeyde yoktu bende rootlodım. Şuan sıkıntısız kullanıyorum

Oyla:
Üst Alt