Uygulama GCAM portlarını test ettim (Mi10T)

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
popüler portları test ettim. Test ettim derken, sadece ihtiyacımı karşılayabilecek kadar, çalışıp çalışmadıklarına baktım.
Hepsi yüklendi. ama çoğunda resim video çektikten sonra, galeri kısayolundan galeriye ulaşılamıyordu. (Bunları eledim.)
Ayarlarını test etmedim. Gerçi test etmek istesem de, foroğraf konusunda bilgim yok. Hangi ayar neyi etkiler bilmiyorum.

Galeriye ulaşabilen 3 tane mod var. Bunlar

Modları. fu24 ve cstart27 de ağır çekim çalışmıyor.
İlginç şekilde Zoran'da ağır çekim çalışıyor. (Samsung exynos modelleri için portlanmış.)

Yalnız o moddaki ayarlarda fazla seçenek yok. fu24'de daha fazla seçenek var. Onu tavsiye edebilirim. :)

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
S23 plus
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
7.3.018 by urniyx05 versiyon 2.4 sürümü sıkıntısız çalışıyor benimki mi10t ama mi 10t pronun xlm dosyasını attım çok güzel sonuçlar verdi.
Ağır çekimi şimdi kontrol ettim evet yazdığım sürümde çalışmıyormuş ama hiç kullanmamıştım. Kendine has güzel bir config dosyası arıyorum açıkcası Gcam benim için fotograf çeksin yeter. Zamanla yapan biri olur sanırım.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124
Galeri için Google fotoğraflar kuruyor musunuz? Gcam en sağlıklı şekilde Google fotoğraflar ile çalışıyor.

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fu24 sürümü normal galeri ile sorunsuz çalışıyor. Sevmiyorum Google fotoğrafları. Yüklü bile geldiyse geçen gün epey uygulama kaldırdım. Onu da kaldırmışımdır.

deppom

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Aynen ben de bu sürümü kullanıyorum, Gcam 8'i de denedim fakat bu sürüm çok daha iyi. Kullandığım config dosyasını buradan indirebilirsiniz. Yes~~

Son düzenleme:
Üst Alt