Yardım Gcam klasörü bulamıyorum

ozgeyalinkilic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özge
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Herkese merhaba, xiaomi redmi note 8 pro kullanıcısıyım. Biraz önce MIUI 12.03 güncelledim ve google camera apk yüklemek istedim fakat dosya yöneticimde gcam klasörünü bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor ?

sterkk7272

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k20pro 8/128
Konular
4
Herkese merhaba, xiaomi redmi note 8 pro kullanıcısıyım. Biraz önce MIUI 12.03 güncelledim ve google camera apk yüklemek istedim fakat dosya yöneticimde gcam klasörünü bulamadım. Bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor ?
Googleye yazin uygun not8 pro için gcam google amca size uygun apkyi verir hocam:))

CASPER_VIA_A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
İndirdiğiniz apk dosyası "download" da bulunur.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Kamerayı açın ayarlar ekranına girin gelişmiş ya da aşağıda mod vs gibi ekranların içinde save xml yazar. Oradan rastgele bir isimle xml oluşturun. Kamera uygulaması klasörleri oluşturur. İçine girer config dosyanızı kopyalar eskisini silersiniz. Save kısmı her kamerada farklı yerde olabiliyor kurcalamanız lazım.

Üst Alt