Soru Gcam ile 4 kare çektikten sonra kasmaya başlıyor

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28
Evet arkadaşlar, aşağıda açtığım konuda herkes faydalansın istedim. Ama kendi sorunuma çözüm bulamıyorum. Gcam açıp 4 kare üstüste çektikten sonra, takip eden karelerde kasma donma başlıyor. MIUI 11.3.4 resmi global rom yüklü. Uygulamayı kaldırdım, yeniden yükledim, ayarlarla oynadım, çözüm bulamadım.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Böyle sorunlar var hocam maalesef, kapatıp açmak gerekiyor uygulamayı, bir çözümü olduğunu sanmıyorum farklı bir GCAM sürümü deneyebilirsiniz.

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Evet arkadaşlar, aşağıda açtığım konuda herkes faydalansın istedim. Ama kendi sorunuma çözüm bulamıyorum. Gcam açıp 4 kare üstüste çektikten sonra, takip eden karelerde kasma donma başlıyor. MIUI 11.3.4 resmi global rom yüklü. Uygulamayı kaldırdım, yeniden yükledim, ayarlarla oynadım, çözüm bulamadım.

Cihazınız ile alakalı bir sorun değil. Farklı sürümler denemek tek çözüm hocam.

Oyla:

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28
İlginize teşekkür ederim. Bu ayarları başka bir yerde de paylaştım, burada da paylaştım, kimseden bir şikayet almadım, hep verimli çalıştı uygulama, böyle bir sorun bildiren olmadı.

Farklı sürümler de indirdim. Çoğu daha açılmadan kapandı. Stabil bir sürüm bulamadım.

Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
İlginize teşekkür ederim. Bu ayarları başka bir yerde de paylaştım, burada da paylaştım, kimseden bir şikayet almadım, hep verimli çalıştı uygulama, böyle bir sorun bildiren olmadı.

Farklı sürümler de indirdim. Çoğu daha açılmadan kapandı. Stabil bir sürüm bulamadım.
Benim şuan kullandığım sürümdede bir sorun mevcut değil hocam. Malesef google kamera her cihaz için farklı yollarla çalışıyor. Bu yüzden uygun olanı bulmak zorlaşıyor.

Oyla:

mi 9 lite

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
28
Benim şuan kullandığım sürümdede bir sorun mevcut değil hocam. Malesef google kamera her cihaz için farklı yollarla çalışıyor. Bu yüzden uygun olanı bulmak zorlaşıyor.
Dün akşam Mi9 Lite XDA Gcam konusuna girdim, konudaki bütün linkleri Gcam dosyalarını indirdim, hypercam dahil. Çoğu fotoğrafları kaydetmiyor.

Eski uygulama ile 4 kare çektikten sonra uygulamayı kapatıp açmaktan başka çare kalmıyor :)

Oyla:
Üst Alt