Yardım GCam for POCO

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 9.5.30 Beta
Telefon Modeli
PocoPhone F1
Bootloader Kilidi
Açık
Gcam'in son sürümü dışındakileri xiaomi.eu romunda kullanamıyorum? Eski sürümlerde daha uygun çalışan modüller var, sırf beğendiğim için kaydettim bir apk var mesela ama xiaomi.eu romunda çalıştıramıyorum, daha doğrusu yükleme hatası diyor yüklemeye çalıştığımda direk. Sebebini bilen var mı ? Deneyen, bulan v.s.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Kullandığınız camera api 2 modülüyle alakalı bir durum olabilir. Android pie uyumlu bir modül yükleyin, forumda var. Eski ve yeni bütün apk ları çalıştırabilirsiniz.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığınız camera api 2 modülüyle alakalı bir durum olabilir. Android pie uyumlu bir modül yükleyin, forumda var. Eski ve yeni bütün apk ları çalıştırabilirsiniz.
Her biri uyumlu hocam, mesela gcamv6 b2 benim en çok kullandığım modül fakat yüklerken hata veriyor.
Globalde vermiyordu, defalarca aynı apkdan kurdum o yüzden biliyorum. Eu neden desteklemiyor ki?

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Her biri uyumlu hocam, mesela gcamv6 b2 benim en çok kullandığım modül fakat yüklerken hata veriyor.
Globalde vermiyordu, defalarca aynı apkdan kurdum o yüzden biliyorum. Eu neden desteklemiyor ki?
Desteklememesi mümkün değil. Eu rom Google kameranın sıkıntısız çalışabileceği en stabil rom. Mutlaka yanlış bir şey var. Kullandığınız magisk te dahil olmak üzere modül, apk hepsini yeniden kurun.

Oyla:
Üst Alt