Gcam GCam BSG

• Konbuyu başlatan qby
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 675

qby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Merhabalar,
MIUI global 12.8 versiyonu işletim sistemini kullanıyorum. Birçok (Urny, Arnova, Nikita) geliştiricinin gcam versiyonlarını denedim. Aralarında incelediğim kadarıyla en hatasız versiyonu sizlerle de paylaşmak istedim.
-Slow Motion özelliği çalışmıyor.

Linkten MGC_8.1.101_A9_GVw_MGC.apk versiyonunu indiriyoruz.
Herhangi bir config dosyası uygulamak gerekmiyor. Yine de bazı 8.0 özelliklerini etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Yani uygulamayı yükledikten sonra açın ve ayarlara gidin (ekranın üst kısmındaki küçük ok, ardından dişli simgesi).

Orada, sadece (Mod Settings)"Mod ayarları" na gidin, akıllı telefonunuzu Xiaomi'ye ayarlayın, (Interface)Arayüzü "Pixel V" olarak ayarlayın(bu düzenden sonra üst kısımdaki küçük ok ön kameranın altında kalıyor), ayrıca isterseniz (Auto Night Sight) otomatik gece görüşü ve (focus tracking) odak izlemeyi oradan da değiştirebilirsiniz. Bazı değişiklikleri uygulamak için uygulamayı yeniden başlatın ve geri dönün. Ana ayarlar sayfasında, aşağı kaydırırsanız (Audio Zoom) Ses yakınlaştırma ve (Video Stabilization) Video sabitlemeyi etkinleştirebilirsiniz.

Son olarak, lensinizi (Additional Modul Settings) "Ek modül ayarları" nda ince ayar yapmanızı öneririm: her lens için her zaman HDR + ayarını Pixel V olarak ayarlamanızı öneririm.

Son düzenleme:

tugsanarda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi ARDA
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
7
Merhabalar,
MIUI global 12.8 versiyonu işletim sistemini kullanıyorum. Birçok (Urny, Arnova, Nikita) geliştiricinin gcam versiyonlarını denedim. Aralarında en hatasız hatta hatasına rastlanmadığım versiyonu sizlerle de paylaşmak istedim.

Linkten MGC_8.1.101_A9_GVw_MGC.apk versiyonunu indiriyoruz.
Herhangi bir config dosyası uygulamak gerekmiyor. Yine de bazı 8.0 özelliklerini etkinleştirmek isteyebilirsiniz. Yani uygulamayı yükledikten sonra açın ve ayarlara gidin (ekranın üst kısmındaki küçük ok, ardından dişli simgesi).

Orada, sadece (Mod Settings)"Mod ayarları" na gidin, akıllı telefonunuzu Xiaomi'ye ayarlayın, (Interface)Arayüzü "Pixel V" olarak ayarlayın, ayrıca isterseniz (Auto Night Sight) otomatik gece görüşü ve (focus tracking) odak izlemeyi oradan da değiştirebilirsiniz. Bazı değişiklikleri uygulamak için uygulamayı yeniden başlatın ve geri dönün. Ana ayarlar sayfasında, aşağı kaydırırsanız (Audio Zoom) Ses yakınlaştırma ve (Video Stabilization) Video sabitlemeyi etkinleştirebilirsiniz.

Son olarak, lensinizi (Additional Modul Settings) "Ek modül ayarları" nda ince ayar yapmanızı öneririm: her lens için her zaman HDR + ayarını Pixel V olarak ayarlamanızı öneririm.
Maalesef slow moition çalışmıyor

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

qby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kubilay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular