Soru GCam 8.xxxx sürümlerine config nasıl yüklenir

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Bu GCam sürümünde config nasıl yüklenir bilenler yardımcı olabilir mi aradım tarafım ama bulamadım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Deklanşör butonunun sağındaki veya solundaki boşluğa çift tıklamanız lazım. Böylece xml yükleme ekranı gelecektir.

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
Gelmiyor hocam öncesinde klasör oluşturmak gerekiyor ama klasör isimleri GCam 6 veya 7 sürümleri gibi değil sanırım

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
8 ve sonraki sürümlerde geliştiricilerin çoğu kendi keyfine göre bir dosya yolu belirliyor Bu yüzden bazen sıkıntı olabiliyor. Ancak uygulama ayarları içerisinde "Restore, Restore Configs" gibi bir seçenek koyuyor bir çoğu bu seçeneğe bastığınızda uygulama otomatik olarak config klasörünü oluşturuyor ve ayrıca dahil edilmişse mod içerisindeki hazır config dosyalarınıda bu klasöre yüklüyor.

Sizin kullandığınız sürüme gelecek olursak, ilgili geliştirici XML dosyalarını desteklemiyor. Çok eski sürümlerinde destekliyordu ancak bildiğin kadarıyla uzun süredir bu desteği sunmuyor. Kullanıcıların ayarları kendi zevklerine ve cihazlarına göre yapmasını tavsiye ediyor.

pocox3128

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
10
8 ve sonraki sürümlerde geliştiricilerin çoğu kendi keyfine göre bir dosya yolu belirliyor Bu yüzden bazen sıkıntı olabiliyor. Ancak uygulama ayarları içerisinde "Restore, Restore Configs" gibi bir seçenek koyuyor bir çoğu bu seçeneğe bastığınızda uygulama otomatik olarak config klasörünü oluşturuyor ve ayrıca dahil edilmişse mod içerisindeki hazır config dosyalarınıda bu klasöre yüklüyor.

Sizin kullandığınız sürüme gelecek olursak, ilgili geliştirici XML dosyalarını desteklemiyor. Çok eski sürümlerinde destekliyordu ancak bildiğin kadarıyla uzun süredir bu desteği sunmuyor. Kullanıcıların ayarları kendi zevklerine ve cihazlarına göre yapmasını tavsiye ediyor.
Teşekkürler hocam

Üst Alt