Uygulama GCam (7.3.020) Mod Redmi Note 9S (GÜNCEL)

hellbells

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
XML dosyasını yüklemiş olmama rağmen video çekmeye çalışınca ekran sıyah kalıyor donma falan yok kameraya erişmiyor sanki uygulama video kısmında fotoğraf çekmekte falan sıkıntı yok geniş acı vs hepsi çalışıyor

Ben bunu red mi note 9 pro ya denedim.Bende de durum aynı. Vidoeya geçince siyah ekranda kalıyor ama program cokmuyor. Kameraya geçince görüntü yine geliyor ama video arka kamera siyah , ilginçtir ön kamera normal. Sadece video arka kamerada siyah ekran var.

velbet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vely
Cihazım
Note 9 S
Konular
1
Ben geçen sefer bunu kurduktan sonra Instagram üzerinde kameraya bağlanılamıyor hatası almaya başladım. Var mı bu sorunu benden sonra yaşayan?

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Ben GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1 yükledim. İdare eder gibi görünüyor ama bu kamerayı da denemek istiyorum. Özellikle henüz deneyemesem de Astrophoto özelliğinin en iyi çalışanı hangi sürüm merak ediyorum. Deneyenler varsa bilgi verirse sevinirim.

ENfER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENfer
Cihazım
Mi5s
Konular
0
bence orjinal kamera yazilimi daha iyi cekiyor.

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Şuana kadar denediğim gcamlere göre bence de orijinal yazılımı daha iyi. Ben MI5X kullanıyordum onda kamera düşük kalıyordu. Camera2 API yi aktif edince, Gcam portları çok iyi fotolar çekiyordu ama bu telefonda henüz iyi bir porta denk gelmedim.

Bu paylaşımdaki kameranın da renkleri kötü. Sıfır ayarda bile renkleri bozuyor.

yusufcvn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
0
Şu ana kadar denemiş olduğum tüm GCAM uygulamalarından daha stabil ve sorunsuz çalışıyor.

Ana Kameralar da dahil olmak üzere tüm Kameralar çok iyi çalışıyor ve harika sonuçlar veriyor.

Porte,geniş açı,macro,gece çekimi,video,panaroma ,ağır çekim hiç birinde problem yoktur.
Direkt galeriye kayıt yapılmaktadır. Kapanma vb durum söz konusu değildir.

Sadece sorun mu bilmiyorum ama; 4K'da 30 FPS çekim yapmaktadır.. O da ilerleyen zamanlarda yeni uptade ile çözülecektir.

GCAM Apk dosyasını indirin ve direk kurulum yapın.

GCam/onfire/Configs7 klasörüne xml dosyasını atıp GCAM'i açın ve deklanşör butonun etrafında olan siyah bölgeye çift tıklayıp.. xml ayar dosyasının yükleme işlemini onaylayın. Eğer ki; XML dosyası yükleme işlemi yapmazsanız kameranız donacak ve hata verecektir.. GCam/onfire/Configs7 klasörleri yok ise siz oluşturun.

Uygulama Linki:

Xml Ayar Linki:

Kaynak:

MEVCETİN isimli forum üyesinin önerisidir. Sıkıntı yaşayan arkadaşlar.. Çözüm için deneme-yanılma yapabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam Whatsaptan detaylı anlatabilir misiniz rica etsem uygulamayı kurdum ayarı çözemedim yardımcı olur musunuz

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Su anda ne yazikki 9 serisi icin GCAM portlarin hic biri butun olarak saglikli calismiyor. Deneme yanilma yapiyorum. Ama; istedigim sonucu hala alamadim. Renkler de cok carpitma var.. Bazen kamera duruyor ki. Diger GCAM modlarda da farkli sorunlar yasiyorum. XDA' yi da takip ediyorum fakat,degisen bir sey yok. Sonuc olumsuz..

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Şu ana kadar denemiş olduğum tüm GCAM uygulamalarından daha stabil ve sorunsuz çalışıyor.

Ana Kameralar da dahil olmak üzere tüm Kameralar çok iyi çalışıyor ve harika sonuçlar veriyor.

Porte,geniş açı,macro,gece çekimi,video,panaroma ,ağır çekim hiç birinde problem yoktur.
Direkt galeriye kayıt yapılmaktadır. Kapanma vb durum söz konusu değildir.

Sadece sorun mu bilmiyorum ama; 4K'da 30 FPS çekim yapmaktadır.. O da ilerleyen zamanlarda yeni uptade ile çözülecektir.

GCAM Apk dosyasını indirin ve direk kurulum yapın.

GCam/onfire/Configs7 klasörüne xml dosyasını atıp GCAM'i açın ve deklanşör butonun etrafında olan siyah bölgeye çift tıklayıp.. xml ayar dosyasının yükleme işlemini onaylayın. Eğer ki; XML dosyası yükleme işlemi yapmazsanız kameranız donacak ve hata verecektir.. GCam/onfire/Configs7 klasörleri yok ise siz oluşturun.

Uygulama Linki:

Xml Ayar Linki:

Kaynak:

MEVCETİN isimli forum üyesinin önerisidir. Sıkıntı yaşayan arkadaşlar.. Çözüm için deneme-yanılma yapabilir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Dosyalarimda gcam klasoru bulunmuyor note9s telefonum

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
Dosyalarimda gcam klasoru bulunmuyor note9s telefonum
klasör yok ise siz kendiniz oluşturun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam Whatsaptan detaylı anlatabilir misiniz rica etsem uygulamayı kurdum ayarı çözemedim yardımcı olur musunuz
apk dosyasını kurunuz sonra dosya yöneticisine girip GCam klasörü oluşturup içine onfire adlı tekrar klasör oluşturun onfire klasörünün içine de Configs7 klasörü oluşturun sonra indirmiş olduğunuz xml dosyasını configs7 klasörünün içine kopyalayın çıkış yapıp google kameraya girin deklanşör tuşunun yanında siyah boşluğa tıklayın otomatik xml dosyasını kurar sorunsuz kullanırsınız

Üst Alt