Sohbet gayrı ciddi ve korsan paylaşım

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Miui Türkiye formu olarak
sitede (forumda) paylaşılan imei atma veya degistirme ve kaçak yollardan yurdumuza getirilen cihazların yasallaştırılması
Bununla beraber (bazi kullanıcıların rağbet gösterdiği) root v.s. paylaşımlarının yapıldığı bir site olmak ne kadar hoşunuza gidiyor ?
Foruma kayıt yapmış kullanıcılar haricinde (fake kullanıcılar) site yönetimi ve admin arkadaşlar cevap yazarsa aydınlanmak istiyorum.
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
IMEI ücretleri bu fiyatta iken korsanlıktan bahsetme. Bu fiyatta vergi olursa korsanı bende kullanırdım. Root ise korsanlık demek değildir. Eğer olsaydı windows'ta korsan olurdu. (Root Yönetici ile calıştır ile hemen hemen aynı şeyler.) Her zamanki gibi kötüye kullanım olabilir bu her şeyde oluyor.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Site yönetiminde değilim , fakat ne demek istedinizi anlayamadım.... Root meselesine gelirsek illegal bir durum değil. Android işletim sistemi var oldukça bu root - rom olayları devam edecek. Bu tarz paylaşımlarda ne tür bir problem buldunuz anlayamadım ?

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Evet root kullanıyorum bir dünya reklamı çekmek zorundamıyız

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
İmei konusunda elimizden gelen titizliği gösteriyoruz, aydınlatmak ve bilgi vermek dışında. Fakat "Android" forumunda root olayına karşı tavrınız gerçekten inanılmaz... Bu arada; bu sistemin açık kaynak kodlu olduğundan ne derece haberiniz var?

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
İmei konusunda elimizden gelen titizliği gösteriyoruz, aydınlatmak ve bilgi vermek dışında. Fakat "Android" forumunda root olayına karşı tavrınız gerçekten inanılmaz... Bu arada; bu sistemin açık kaynak kodlu olduğundan ne derece haberiniz var?
Bence IMEI konusu serbest olmalı ama sizin bileceğiniz bir iş.

Üst Alt