Çözüldü garip bir chrome sorunu ?

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Cin(EU) stabil 12.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi 8
Bootloader Kilidi
Açık
hocalarim baslikta dedigim gibi chrome ile ilgili ciddi ama bir o kadar da garip bir sorunum var anlatabilecekmiyim bakalim

oncelikle redmi 8cihazimda miui 12.0.2 EU rom kullaniyorum. eu romda bildiginiz gibigoogle uygulamalari yok bu yuzden manuel yukledim ve normal bir sekilde her sey calisiyor yuklwdigimden beri, chrome haric....
Chrome yuklu degil cihazimda google playe giriyorum yukleye basiyorum bekliyor diyor surekli, sonrasibda ana sayfaya gelip tekrar yukleme sayfasina geldigimde sanki hic basmamisim gibi tekrar yukle butonu var

Google playden yukleyemedigime gore bende apk ile kurarim dedim, apkyi (bu arada son surum eminim kac kere kontrol ettim) google playe geliyorum ilginc bir sekilde guncelle yaziyor ve.yine yukle butonunda oldugu gibiguncelle butonu.da calismiyor

ASIL SORUN chrome ana ekrandada gozukmuyor apk ile kurdugumda

Apkyi tekrar yuklemeye calistigim zaman chrome yuklu gozukuyor birde ama ana ekranda yok

Boyle sacma degisik bir sorun hocalarim
azicik bile tavsiyeniz varsa yazmadan gecmeyin lutfen

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
ahmetakif616, ayr./uyg./uyg yönetten Sistem başlatıcının verilerini temizleyin yanılmıyorsam çözüm buydu

Oyla:

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocalarim baslikta dedigim gibi chrome ile ilgili ciddi ama bir o kadar da garip bir sorunum var anlatabilecekmiyim bakalim

oncelikle redmi 8cihazimda miui 12.0.2 EU rom kullaniyorum. eu romda bildiginiz gibigoogle uygulamalari yok bu yuzden manuel yukledim ve normal bir sekilde her sey calisiyor yuklwdigimden beri, chrome haric....
Chrome yuklu degil cihazimda google playe giriyorum yukleye basiyorum bekliyor diyor surekli, sonrasibda ana sayfaya gelip tekrar yukleme sayfasina geldigimde sanki hic basmamisim gibi tekrar yukle butonu var

Google playden yukleyemedigime gore bende apk ile kurarim dedim, apkyi (bu arada son surum eminim kac kere kontrol ettim) google playe geliyorum ilginc bir sekilde guncelle yaziyor ve.yine yukle butonunda oldugu gibiguncelle butonu.da calismiyor

ASIL SORUN chrome ana ekrandada gozukmuyor apk ile kurdugumda

Apkyi tekrar yuklemeye calistigim zaman chrome yuklu gozukuyor birde ama ana ekranda yok

Boyle sacma degisik bir sorun hocalarim
azicik bile tavsiyeniz varsa yazmadan gecmeyin lutfen

ahmetakif616, ayr./uyg./uyg yönetten Sistem başlatıcının verilerini temizleyin yanılmıyorsam çözüm buydu
hocam cozumu buldum biraz kurcalayinca

android sistem webwiew uygulamasina play stordan guncellemek gerekiyormus
tesekkurler hocam size de

Oyla:
Üst Alt