Soru Garantisiz (ya da ithalatçı garantili) Redmi note 8 pro alınir mi?

AsaiOmer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Honor 9 lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, yeni telefon almak istiyorum, aklıma redmi note 8 serisi geldi. Note 8 1750 civarı distribütör garantili, baktım ama niye ise pek tatmin etmedi,

pro'sunu 1800 civarı buldum, ama arkadaşlar, Kadıköy'de "bilmemne iletişim" bayiisi satıyor, adamlar eğer cihaz sorunlu çıkarsa yenisi verilir diyor, öyle bir garantisi var. Ilerinde bir sorun oluşma durumu olduğunda sanırım bir şey olmayacak,

telefonu hunharca kullanmıyorum, neredeyse hiç oyun oynamıyorum, gözlerim hassasligindan full parlaklık ancak yoğun güneş altında kullanıyorum, normalde hep kisiktadir ekran parlaklığı, ghost screen olma şansı az sanırım

Sizce almam mantıklı olur mu? Bayii orada ve görme deneme şansım var aldığım malı.

Şimdiden teşekkürler

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
2.5 imkansiz, 2k zorlayabilecegim bile zor, 9t istiyorum açıkçası, ama altta yazılan yorum da haklı buldum, mekanizma sorun çıkarırsa kötü olabilir, ve amoled panel fiyatlarını araştırdım, el yakıyor, sanırım tercih note 8 pro olacak, inşallah hayırlı olur benim için . Cevaplarınız için teşekkürler
Elektronik şans işi . Ama bende 9t pro var , o kameranin o pop up mekanizmasi bozulsun ben kafamı keserim . O kadar da netim

Oyla:

AsaiOmer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Honor 9 lite
Konular
1
Elektronik şans işi . Ama bende 9t pro var , o kameranin o pop up mekanizmasi bozulsun ben kafamı keserim . O kadar da netim
Önerir misiniz?
Önceki mesajda tavsiye ettiniz ama, ekranı uzun ömürlü gibi duruyor mu? Çünkü telefonun yarı fiyatı kadar ekran maliyeti var.
Şunu diyeyim, ekrana bakabildigim kadar özenle bakacağım, süratle oyun oynayıp telefonu mangal yapan biri değilim, ama alırsam belki en fazla 2 el oynarım, sorun çıkmaz değil mi?
Sorularım biraz fazla sanırım ama yardımcı olan birini bulunca aklımdaki soru işaretlerini gidermek istiyorum, şimdiden sağolun

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Önerir misiniz?
Önceki mesajda tavsiye ettiniz ama, ekranı uzun ömürlü gibi duruyor mu? Çünkü telefonun yarı fiyatı kadar ekran maliyeti var.
Şunu diyeyim, ekrana bakabildigim kadar özenle bakacağım, süratle oyun oynayıp telefonu mangal yapan biri değilim, ama alırsam belki en fazla 2 el oynarım, sorun çıkmaz değil mi?
Sorularım biraz fazla sanırım ama yardımcı olan birini bulunca aklımdaki soru işaretlerini gidermek istiyorum, şimdiden sağolun
Dostum bahsettiğim telefonlar bir iki aylık cihazlar . Maalesef bilemeyeceğim , ben cihazinda bir sorun görmüyorum ama 6 ay sonra ne olur vilemem

Oyla:
Üst Alt