Yardım Garantisiz Mi 10T ya da Mi 10T Pro

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stable v12.0.3.0
Telefon Modeli
Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar maksimum 5100 TL bütçem var ne yapmamı önerirsiniz? Başlıkta ki telefonları garantisiz olarak almayı düşündüm ama güvenilir bir yer bulamadım ayrıca IMEI atılıyor galiba onlara bu Custom Rom değişimlerinde bir sorun yaratır mı? Her seferin de IMEI atmak gerekir mi?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mevcut konu var Yes~~

Oyla:

TheDante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Note 9S
Konular
2
Umarım forum kuralları çerçevesinde yasak bir cümle kurmam. Telefon seçimi için bir şey diyemem lakin . Global (Y.Dışı) cihaz alabilirsin şahsen ben uzun zamandır bu şekilde cihaz alıyorum ve toplamda 6 cihaz aldım ailedekilere ve kendime.İmei olayınıda elimdeki eski cihazlar ile çözdüm ve şuana kadar hiç bir problem yaşamadım, silinme olsun rom değişikliği olsun.

Oyla:

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Arkadaşlar maksimum 5100 TL bütçem var ne yapmamı önerirsiniz? Başlıkta ki telefonları garantisiz olarak almayı düşündüm ama güvenilir bir yer bulamadım ayrıca IMEI atılıyor galiba onlara bu Custom Rom değişimlerinde bir sorun yaratır mı? Her seferin de IMEI atmak gerekir mi?

kardesim benim asil meslegim farkli hafta sonlari izinli oluyorum o yuzdende 3 4 yil ônce hobi amacli basladim Al Sat yapmaya letgo yokken sonra cevre edindim vs.
evet letgoda sayfalarda cakal cukal cok fakat uslubu satic ticaret terbiyesindede cok iyi inlarlar var .
cihazi bulup dikkatli bilgili olarak ve yaninda biriyle gidersen bir sorun cikmaz
asil telefonum xs max yedek olarak hep android samsung vs kullaniyordum taki gecen sene xiaomi yi birinden alana kadar simdi full xiaomi al sat yapiyorum samsung hic yanasmiyorum.

fiyat olarak biraz sıkı pes etmeden hergun her saat letgoda sahibindende pazarlik falanda yaparak cok uyguna dedigin telleri alabilirsin

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
3 yıl kadar yurt dışı malum yolla IMEI atılmış Xiaomi mi5s cihaz kullandım bootloader kilidi açık olduğu için twrp üzerinden efs yedeği alip defalarca sıfırlama rom kurma değişik romlara geçiş yaptım ama yinede IMEI konusunda hiç sorun yaşamadım şuan yurt içi R.note 7 kullanıyorum ama bu cihaz hediye gibi bir olaydan geldi eğer telefon alicak olsam yurt dışı yine alırım ama 4000-5000 bin bandı cihazlar için açıkçası risk biraz örneğin R.note 7 de ekran problemi vardı ghost screen ve servise ücretsiz değiştittirdim demem o ki elektronik cihaz şans işi 5000 bin lira verip donanımsal bir sorun çıkması üzer beni çünkü hiçbir satıcı donanım garantisi vermiyor ve benim bildiğim IMEI Xiaomi cihazlarda sadece tek hatta atılıyor yanlışsam daha bilgili arkadaşlar düzeltebilir

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bitexx, Aradaki fiyat farkına ekran değişimi olur zaten Yes~~

Yurtdışı cihazlar IMEI işlemi yapılınca tek hat oluyor telefon.

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
bitexx, Aradaki fiyat farkına ekran değişimi olur zaten Yes~~

Yurtdışı cihazlar IMEI işlemi yapılınca tek hat oluyor telefon.
hocam ben örnek verdim sadece illa ekranda sorun çıkacak diye bir olay yok anakart arızası da olabilir risk yani hiçbir problemde çıkmayabilir benim eski cihazımda mesela hala bir problem çıkmadı 3 sene oldu

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bitexx, Risk garantili cihazlarda da oluyor,en ufak, çizik,ezik vsde kullanıcı hatası deyip çıkıyorlar işin içinden ondan sonra uğraş dur tüketici hakem heyeti,mahkeme vs.....

Tercih meselesi tabi ki nihai karar alıcının...

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
bitexx, Risk garantili cihazlarda da oluyor,en ufak, çizik,ezik vsde kullanıcı hatası deyip çıkıyorlar işin içinden ondan sonra uğraş dur tüketici hakem heyeti,mahkeme vs.....

Tercih meselesi tabi ki nihai karar alıcının...
Doğru hocam benimde tercihim yurt dışı uygun fiyatlı cihaz ama 4000-5000 bin bandı risk bana göre değil alicak olsam alırım 2000tl ye Poco X3 umu bakarım keyfime

Oyla:
Üst Alt