Yardım Garanti Süresinin Süresinden Önce Bitmiş Gözükmesi

Lonelinessstaff-alone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Erdoğa
Cihazım
REDMI NOTE 7
Konular
1
Telefonumun Garanti Süresine 1 yıl Kalmasına rağmen Telefonumun Garantisi Bitmiş Gözüküyor Yardımcı Olabilir misiniz?

Lonelinessstaff-alone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Erdoğa
Cihazım
REDMI NOTE 7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazınızın garantisi fatura tarihinizden itibaren başlar. Garanti firmanıza fatura nüshasını ibraz etmeniz halinde düzeltmeyi gerçekleştireceklerdir.
Delta Servise Gerekli Nüshasını Göndermem halinde telefonum yapılmadan bana geri yollandı Servisi aradım size ulaşmam gerektiğini söylediler.

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam Normalde cantara hocamın dediği gibi fatura tarihinden itibaren başlar elektronik cihazların garantisi.

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Tam olarak ne olduğunu yazabilirseniz yönlendirme yapmaya çalışalım ama ağzınızdan zorla laf almaya çalışıyoruz...

Cihazınız ne? Ne zaman satın aldınız? Nereden satın aldınız? Garantinin bittiği kanaatine nasıl vardınız? Cihazınızı servise gönderdiniz mi? Size ne gibi bir dönüş yapıldı? Buraya kim yönlendirdi? vs... Lütfen talebinizi açıklamalı olarak yazın.

Oyla:

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
Oyla:

Lonelinessstaff-alone

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep Erdoğa
Cihazım
REDMI NOTE 7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak ne olduğunu yazabilirseniz yönlendirme yapmaya çalışalım ama ağzınızdan zorla laf almaya çalışıyoruz...

Cihazınız ne? Ne zaman satın aldınız? Nereden satın aldınız? Garantinin bittiği kanaatine nasıl vardınız? Cihazınızı servise gönderdiniz mi? Size ne gibi bir dönüş yapıldı? Buraya kim yönlendirdi? vs... Lütfen talebinizi açıklamalı olarak yazın.
Xiaomi Redmi Note 7 Cihazı Aldığım Tarih 30/07/2019 N11. Com'dan Telefonumu Ankarada ki Genpa Servisine Yolladım. Telefonum Aynı Bana Geri yollandı Genpayla İletişime Geçtiğimde Ise şu yanıtı aldım Sistemde Garantisi Gözükmedigini Söylediler Ve sizinle iletişime geçme mi bizzat istediler Muhtemel bir yanlışlık olduğunu ve sizin düzelteceğinizi Söylediler Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu satın alırken garanti süresi şu şekildemiydi?

1 Yıl Türkiye Garantili 1 Yıl İthalatçı wasntme~~
Telefonu alalı henüz 1 yıl olmadı ki 1 yıllık hakkım olsa bile henüz dolmadı süresi anladınız mı!

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Xiaomi Redmi Note 7 Cihazı Aldığım Tarih 30/07/2019 N11. Com'dan Telefonumu Ankarada ki Genpa Servisine Yolladım. Telefonum Aynı Bana Geri yollandı Genpayla İletişime Geçtiğimde Ise şu yanıtı aldım Sistemde Garantisi Gözükmedigini Söylediler Ve sizinle iletişime geçme mi bizzat istediler Muhtemel bir yanlışlık olduğunu ve sizin düzelteceğinizi Söylediler Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonu alalı henüz 1 yıl olmadı ki 1 yıllık hakkım olsa bile henüz dolmadı süresi anladınız mı!

"Bizimle" iletişime geçmenizi istememişlerdir. Ürününüzün garantisi için n11 üzerinde satın almış olduğunuz firmayla ya da ürününüz Xiaomi Türkiye garantili ise mi.com üzerinde yer alan bizimle iletişime geçin ölümünden Xiaomi Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt