Yardım Garanti servis hakkında ??

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Arkadaşlar ben redmi 5 plus almayı düşünüyorum,sanırım alacağımda fakat aklımda bir soru var.Forumda garanti servisleri hakkında fazlasıyla olumsuz yorum ve konu mevcut buda beni şüpheye düşürdü açıkçası.Garanti konusuna çok önem veren birisiyim garantilik bir durum olduğunda kötü şeyler,durum yaşanmasını istemem bu yüzden size danışmak istedim.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Arkadaşlar ben redmi 5 plus almayı düşünüyorum,sanırım alacağımda fakat aklımda bir soru var.Forumda garanti servisleri hakkında fazlasıyla olumsuz yorum ve konu mevcut buda beni şüpheye düşürdü açıkçası.Garanti konusuna çok önem veren birisiyim garantilik bir durum olduğunda kötü şeyler,durum yaşanmasını istemem bu yüzden size danışmak istedim.
şimdiden hayırlı olsun hocam.
kendi servisimi kurup kendim ithalat yapmaya başladım .
sadece global versiyon cihaz getiriyorum ve cihaz hiçbir şekilde el değmeden size geliyor.
servis olarak en iyi servis olmaya iddialıyım. Maximum servis süresini 5 iş günü olarak ayarladık .
Şuan Redmi 5 plus global versiyon 3/32 siyah renk cihazı benden 1210 tl ye alabilirsiniz.

isterseniz de kvk , ritzy , delta yada evo garantili cihazları forum alışveriş sayfasından yada gittigidiyordan alabilirsiniz.
iş günü olarak kvk biraz uzun ama içlerinde en iyisi şuan o

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
şimdiden hayırlı olsun hocam.
kendi servisimi kurup kendim ithalat yapmaya başladım .
sadece global versiyon cihaz getiriyorum ve cihaz hiçbir şekilde el değmeden size geliyor.
servis olarak en iyi servis olmaya iddialıyım. Maximum servis süresini 5 iş günü olarak ayarladık .
Şuan Redmi 5 plus global versiyon 3/32 siyah renk cihazı benden 1210 tl ye alabilirsiniz.

isterseniz de kvk , ritzy , delta yada evo garantili cihazları forum alışveriş sayfasından yada gittigidiyordan alabilirsiniz.
iş günü olarak kvk biraz uzun ama içlerinde en iyisi şuan o
Hocam öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ve başarılar dilerim İnşAllah aklındaki hedefe ulaşırsın :) Cihazı HB veya tanıdık bir telefoncudan almayı planlıyorum.Muhtemelen delta garantili olacak ve forumda birçok olumsuz yorum olduğu için şüpheye düştüm açıkçası.

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Hocam öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ve başarılar dilerim İnşAllah aklındaki hedefe ulaşırsın
Cihazı HB veya tanıdık bir telefoncudan almayı planlıyorum.Muhtemelen delta garantili olacak ve forumda birçok olumsuz yorum olduğu için şüpheye düştüm açıkçası.
hayırlısı olsun diyelim hocam :)

Oyla:
Üst Alt