Soru Garanti kapsamında değişim

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Herkese merhabalar. Şuan kullandığım rn7 cihazın 3.kez hayalet ekran oldu ve yarın gene teknik servisine vericem.Bundan önce başka sorunlardan dolayı 5-6 kez de servis kaydım var.Sorum şudur forum uyeleri teknik servis kendi çatısı altında hala neden cihaz değişimine gitmediği?Sürekli ekran değişimi yada onarım yapıyolar e yine aynı arızayı yaşıcağım bir çözüm yolu neden vermiyorlar.

Var mıdır acaba içinizde genpa ile tecrübesi olan

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bende daha geçen günlerde bir notebook soğutucu aldım hepsiburadanın farklı bir satıcısından. Soğutucu fanından cızırtı geliyordu ve yanık kokusu geliyordu. Aynı gün iade talebi oluşturdum ve kutuyla gelen ikram ettiği şekeri bile yolladım. Adamlar iadeyi reddeddi. Hepsiburadayı aradım sebep olarak ürün tekrar satışa uygun değil dendi. İade almamız için ürünü kullanmamış olmanız lazım dedi. Ben de ürünü kullnamadan nasıl bozuk olduğunu anlayacağımı sordum. Hemen kıvırdı teknik servise verin servis raporu olmalı dedi. Ürünü tekrar yolladılar bana ürün geldiğinde paketleme yapılmamış, kutu darmadağın, soğutucu fanın ızgarası yamuk, İkram ettikleri şeker yok :) ve ürünün faturasını da geri vermediler. Ben de uyuz oldum ve direkt hakem heyetine başvurumu yaptım.
Uzun lafın kısası abilerim ,ablalarım, gardaşlarım Hepsiburadadan diğer satıcılardan ürün olmayın isterse %50 ucuza satsın almayın. Hepsi üçkağıtçı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca benimde RN8de Ghost touch sorunu vardı servise yolladım ekran değişti fakat yeni ekranda da sorun var. 2. kez göndersem yine aynısı olacak diye yollamadım.
Evet olucaktır sizdede ghost screen çünkü teknik servisleri lcm paneli tianma ise tianma takıyor.Bunu kendileri söylüyor ne varsa o takılıyor dediler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunun için erkenden thh başvurun yada benim gibi hafiften de olsa satmak düşüncesi geliyor.Bunun yerine rn8 pro yurt dışı alma fikri çıkmıyor

Oyla:
Üst Alt