Soru Garanti bitmeden bl kilidi açmak mantıklı mı

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
Pixel roma geçmek istiyorum fakat bl kilidimi açmadım garanti bitmeden de açmak istemiyorum sizce açmalı mıyım çünkü miui arayüzünden çok sıkıldım ve hiç stabil değil her yeni güncelleme de daha da kötü oluyor olurda bl kilidini açarsam hangi romu kurmalıyım sizce öneri ve fikirlerinizi bekliyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Pixel roma geçmek istiyorum fakat bl kilidimi açmadım garanti bitmeden de açmak istemiyorum sizce açmalı mıyım çünkü miui arayüzünden çok sıkıldım ve hiç stabil değil her yeni güncelleme de daha da kötü oluyor olurda bl kilidini açarsam hangi romu kurmalıyım sizce öneri ve fikirlerinizi bekliyorum

Tamamen size kalmış. İlerleyen süreçte cihazınızın bozulma riskini göze almalısınız.

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen size kalmış. İlerleyen süreçte cihazınızın bozulma riskini göze almalısınız.
garantisi 2022 haziranda bitiyor biraz daha dişimi sıkıp garanti bitince açmayı düşünüyorum

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
garantisi 2022 haziranda bitiyor biraz daha dişimi sıkıp garanti bitince açmayı düşünüyorum

Evet, 1 yıl kalmış. İşin ilginci, her yıl yeni model çıktığı için, aosp romlar bile 2 yıl sonunda desteği yarı yarıya kesiyor. Belki seneye haziranda açtığınızda çok fazla destek kalmıcak. Ben pek garantili cihaz kullanmadım, kullandığımda da hemen bl kilidi açtım :D Bozulan cihaz oldu mu? Evet, mi a2 cihazım garantili iken garantisiz kalmıştı. Değer mi? Önceden 1.500 TL ye amiral gemi denen cihazları alıyorduk xiaomi de. O zamanlar dokunmuyordu, şuan fiyatlar uçuk.

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
Evet, 1 yıl kalmış. İşin ilginci, her yıl yeni model çıktığı için, aosp romlar bile 2 yıl sonunda desteği yarı yarıya kesiyor. Belki seneye haziranda açtığınızda çok fazla destek kalmıcak. Ben pek garantili cihaz kullanmadım, kullandığımda da hemen bl kilidi açtım :D Bozulan cihaz oldu mu? Evet, mi a2 cihazım garantili iken garantisiz kalmıştı. Değer mi? Önceden 1.500 TL ye amiral gemi denen cihazları alıyorduk xiaomi de. O zamanlar dokunmuyordu, şuan fiyatlar uçuk.
kafam baya karışık hocam :D bi anda açabilirim beklemekte istemiyorum ama garanti konusunda da emin değilim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam siz geç bile kalmışsınız. haha-- Ben cihazı pazartesi günü aldım aynı gün kurulumu tamamladım hemen peşine bl başvurusunda bulundum 168 saatlik geri sayım başladı haha-- Şaka bir yana tercih size kalmış.

Son düzenleme:

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
BL kilidini açmak, Google Play sertifikasını iptal eder mi? Ya da Widevine düşürür mü?

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
Hocam siz geç bike kalmışsınız. haha-- Ben cihazı pazartesi günü aldım aynı gün kurulumu tamamladum hemen peşine bl başvurusunda bulundum 168 saatlik geri sayım başladı haha-- Şaka bir yana tercih size kalmış.
valla hocam açmak istiyorum bl kilidini ama bişey olur telefona garantisiz kalmayalım malum telefon fiyatları belli :D

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Göktuğ Sever, pixel rom beklentilerinizi karşılayamayacak emin olun. Aradığınız stabilite hiçbirinde yok. Aosp romlar vs hepsi a11 ve a11 demek pil ömrü yarı yarıya düşer demek.
Bl açmaya değmez. Nerdeyse bütün romları dememiş, kullanmış biri olarak söylüyorum.
En sonunda geldiğim yer MIUI 11 android 10 miuimix 11.0.11.
10 saat üzeri batarya, miui uygulamaları, stabilite ve huzur.
Custom romlar içinde kullanıcıyı memnun edebilecek en iyisi miuipro. Oda ücretli ve her ay para vermek hiç hoş olmuyor. Su Xiaomi yazılım güncelleme işinden vazgeçip bu miuipro ekibine verse daha iyi.

Göktuğ Sever

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
9
Göktuğ Sever, pixel rom beklentilerinizi karşılayamayacak emin olun. Aradığınız stabilite hiçbirinde yok. Aosp romlar vs hepsi a11 ve a11 demek pil ömrü yarı yarıya düşer demek.
Bl açmaya değmez. Nerdeyse bütün romları dememiş, kullanmış biri olarak söylüyorum.
En sonunda geldiğim yer MIUI 11 android 10 miuimix 11.0.11.
10 saat üzeri batarya, miui uygulamaları, stabilite ve huzur.
Custom romlar içinde kullanıcıyı memnun edebilecek en iyisi miuipro. Oda ücretli ve her ay para vermek hiç hoş olmuyor. Su Xiaomi yazılım güncelleme işinden vazgeçip bu miuipro ekibine verse daha iyi.
yorumunuz için sağolun dikkate alacağım

Üst Alt