Yardım Galeride fotoğraflarda renk soluklaşması.

suleyman_yunus32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı 14
Telefon Modeli
Xiaomi 13 Ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba

XİAOMİ 13 ULTRA cihaz kullanıyorum. Fotoğrafı çektikten sonra galeri uygulamasında fotoğrafı açtığımda renkleri soluk gösteriyor. Başka bir uygulamada açtığımda ise herşey gayet normal. Bu sorunun çözümü bilen var mı ?

Veli öz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Aynı sorunu yaşıyorum. Çözümünü bilen var mıdır?

(Hyperos güncellemesi yaptım durum değişmedi.

Sizde aynı fotoğrafı galeri uygulamasından ve başka bir uygulamadan açınca böyle bir farklılaşma oluyor mu? Galeri uygulaması ilk açtığımda durum normal, sanki 1 saniye sonra bir soluklaştırma efekti uyguluyor gibi. Renk ayarları, hdr görüntü vs hepsini kontrol ettim, açtım kapattım lakin durum değişmedi.)

Telefonum 13T

Oyla:

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
33
Bende kilit ekranındayken renkler soluk görünüyor duvar kağıdı ve kontrol merkezi daha soluk ama parmağımı okutuyorum kilit açıldığı saniye normal renge dönüyor ekran parmak izi olduğu içinmi böyle

Oyla:

Veli öz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Oda ilginçmiş gerçekten. Ama benim bahsettiğim sorun nasıl hiç konuşulmaz şaşırdım. Yabancı forumlarda da arama yaptım hiç dile getiren olmamış. Benim canımı sıkan bir durum gerçekten

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Oda ilginçmiş gerçekten. Ama benim bahsettiğim sorun nasıl hiç konuşulmaz şaşırdım. Yabancı forumlarda da arama yaptım hiç dile getiren olmamış. Benim canımı sıkan bir durum gerçekten
Ayarlar/ekran ve parlaklık/renk şeması/ uyarlanabilir renkler kapalı mı ? açıksa kapatıp deneyin. birde hyperOS 2. güncellemeyi aldınız mı ? pil tüketimi nasıl ? şubat yaması sonrası pili resmen sömürüyor bende.

Oyla:

miyuay3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Bende de aynı sıkıntı var, HyperOS güncellemesini yükledikten sonra oluştu bu hata, ayrıca Instagram direct'te herhangi bir mesaj sekmesine girerken parlaklık anlık olarak artıyor. İlginç bir bug. Cihaz redmi K60

Oyla:

Veli öz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Hyperos 1.0.2.0 global versiyondayım. Miui 14 iken de aynı şekilde gözüküyordu. 2. Güncellemeyi almadım . Hyperos'a geçeli 2 gün oldu. Pil tüketiminde olumlu yada olumsuz bir fark göremedim ... Bahsettiğiniz ayar kapalı. Tüm ayarları kurcaladım. ayarlar ile ilgili bir sıkıntı değil. Bilinçli olarak öyle yapılmış gibi duruyor. Başka bir uygulamada renklerle ilgili bir problem yok

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Hyperos 1.0.2.0 global versiyondayım. Miui 14 iken de aynı şekilde gözüküyordu. 2. Güncellemeyi almadım . Hyperos'a geçeli 2 gün oldu. Pil tüketiminde olumlu yada olumsuz bir fark göremedim ... Bahsettiğiniz ayar kapalı. Tüm ayarları kurcaladım. ayarlar ile ilgili bir sıkıntı değil. Bilinçli olarak öyle yapılmış gibi duruyor. Başka bir uygulamada renklerle ilgili bir problem yok
Şimdi farkettim bende de olmaya başladı, hyperOS 2. güncellemeden sonra oldu. öncesinde böyle bir sorun yoktu.

Oyla:

Veli öz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Bence vardı siz farketmemiş olabilirsiniz. Bu durumu ben hiç sevmedim. Fotoğraflar canlı olsun istiyorum. Normalde öyle ama galeride saçmalıyor

Oyla:
Üst Alt