Soru Galeride bir albüme fotoğraf taşıdığımda dosya yöneticisinde mıuı klasörü oluşuyor

Kaan5861

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba arkadaşlar. Ben mesela kameradan bir fotoğraf çektiğimde o fotoğraflar bölümüne gidiyorya ben onu ordan albüme taşıyorum fakat galeride fotoğraf doğru albümde görünmesine rağmen dosya yöneticisine girdiğimde ikinci bir mıuı klasörü oluştuğunu ve fotoğrafların onun içinde aynı albüm isminde bir klasöre taşındığını gördüm. Bu sorunu önceden bir şekilde çözmüştüm ama tekrar başladı ve çözemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

akin28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4
Merhaba arkadaşlar. Ben mesela kameradan bir fotoğraf çektiğimde o fotoğraflar bölümüne gidiyorya ben onu ordan albüme taşıyorum fakat galeride fotoğraf doğru albümde görünmesine rağmen dosya yöneticisine girdiğimde ikinci bir mıuı klasörü oluştuğunu ve fotoğrafların onun içinde aynı albüm isminde bir klasöre taşındığını gördüm. Bu sorunu önceden bir şekilde çözmüştüm ama tekrar başladı ve çözemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
DCIM/Camera klasöründen resmi alıp istediğin albüm isminde klasör oluşturup içine at diğer resimleri de taşıyınca sorunun düzelir

Kaan5861

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
DCIM/Camera klasöründen resmi alıp istediğin albüm isminde klasör oluşturup içine at diğer resimleri de taşıyınca sorunun düzelir
O şekilde oluyor onu biliyorum ama dosya yöneticisinden fotoğrafları seçmek zor oluyor bundan dolayı galeriden yapmak istiyorum.

akin28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
4

Ekli dosyalar

• Galeri.apk
    1,6 MB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_2021-06-03-15-13-21-815_com.alensw.PicFolder.jpg
    Screenshot_2021-06-03-15-13-21-815_com.alensw.PicFolder.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 3

Kaan5861

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Kendi galeri uygulamasını beğeniyorum ve onu kullanmak istiyorum ama galiba bir çözümü yok bu sorunun. Yine de teşekkürler.

Üst Alt