Soru Galeri Sorunu

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Merhaba.
Bugün itibariyle note 8 pro kullanmaya başladım. Öncesinde Samsung S8 kullanıyordum. Note 8' de galeriye girince öntanımlı olarak "fotoğraflar" sekmesi gözükmekte. Bu durumda bütün fotoğraflar iç içe geçmiş gibi duruyor.
Özetle, galeriye girişte öntanımlı olarak "albümler" sekmesinin gözükmesi mümkün mü?

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Aynı sorundan bende müzdaribim, Malesef nekadar ayar yapsamda note8 pro'nun galerisi hoş değil, Resimleri gizlme olayıda başarısız, albüm olarak gizlesem bile instagrama hikaye atmaya kalktığımda yada whatsapptan resim yollamaya kalktığımda gizlediğim resimler gözüküyor

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba.
Bugün itibariyle note 8 pro kullanmaya başladım. Öncesinde Samsung S8 kullanıyordum. Note 8' de galeriye girince öntanımlı olarak "fotoğraflar" sekmesi gözükmekte. Bu durumda bütün fotoğraflar iç içe geçmiş gibi duruyor.
Özetle, galeriye girişte öntanımlı olarak "albümler" sekmesinin gözükmesi mümkün mü?
Simple Gallery Pro ya da Google Fotoğraflar ı dene

Oyla:

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılım uzmanı değilim. Ama galeri sorununu (bana göre öyle) düzeltmek xiaomi için çok zor olmasa gerek.

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Hocam yanlış anlamayın ama bu sorun değil bir özellik gibi. Yani tarzı bu. Mesela ben bu şekilde kullanmayı seviyorum.
Gizli fotoğrafları whatsapp ve instagrama foto atarken göstermesi sorun ama. Bende gizlediğim fotolar instagram ve whatsappda görünmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama yazılım konusunda haklısınız.
ADamlar tasarıma verdiği önemi stabiliteye vermiyor.
Malesefki standart kullanıcı için halen uygun değil Xiaomi. Bu yüzden hep şikayet. Haklılar da. Keşke tasarım geliştirmeyi bıraksalar stabiliteye önem verseler.

Oyla:
Üst Alt