Yardım Galeri gizli bölüm fotograf ve video desteklenemiyor hasarlı hatası

yyyasin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 11.0.6
Telefon Modeli
redmi 8
Bootloader Kilidi
Açık
xiamıo redmi 8 telefonumda ikinci alanda galeride aşağı kaydırıp açılan şifreli gizli bölüme fotograf ve video kayıt ettim ama sonrasında bazı videolar özellikle bu telefonda cektigim video ve bazı foto videolarda dosya bicimi desteklenmiyor veya dosyalar hasarlı cıkıyor sadece videolarda fotograf gözüküyor bazı fotolarda orjinal dosyayı indir diyor hata veriyor ve gizli bölümden düzelir diye normal şifresiz albüme aldım video kayboldu bu videoyu nasıl bulabilirim ve bu dosyaları nasıl çalıştırabilirim - mi cloud hesabına yedeklememiş yok ordada bulamıyorum bu telefonu aldıgıma pişman oldum adam akıllı bi müsteri yetkilisi bile yok

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
xiamıo redmi 8 telefonumda ikinci alanda galeride aşağı kaydırıp açılan şifreli gizli bölüme fotograf ve video kayıt ettim ama sonrasında bazı videolar özellikle bu telefonda cektigim video ve bazı foto videolarda dosya bicimi desteklenmiyor veya dosyalar hasarlı cıkıyor sadece videolarda fotograf gözüküyor bazı fotolarda orjinal dosyayı indir diyor hata veriyor ve gizli bölümden düzelir diye normal şifresiz albüme aldım video kayboldu bu videoyu nasıl bulabilirim ve bu dosyaları nasıl çalıştırabilirim - mi cloud hesabına yedeklememiş yok ordada bulamıyorum bu telefonu aldıgıma pişman oldum adam akıllı bi müsteri yetkilisi bile yok
Dosya Yöneticisinden bi baksana gizliden aldığın dosyalara oradadır ,

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
dosya yöneticisinden de bulamıyorum dosyanın adı ne olabilir bi dosya acıp oraya atmıştım ama bakıyorum boş içi
Şifrelemiştir dosyayı bu yğzden şifreyi kaldırma n herek ya da bulup açık hale getirmen gerek

Oyla:

yyyasin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Şifrelemiştir dosyayı bu yğzden şifreyi kaldırma n herek ya da bulup açık hale getirmen gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ENES GENÇ Arkadaş verdiğin fikirlerden dolayı tesekkür ederim ama gizli dosyadan video şifresini kaldırdığım anda dosya kayboluyor saten şimdi verdiğin fikire göre tüm video fotografları şifresiz yapmak için başka bi albüme atmamı istiyor onu yaptıgımda tüm video fotograflarım kaybolur diye korkuyorum bu telefonun müşteri temsilcisi yokmu yada başka fikir verebilecek

Oyla:

yyyasin42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
kimse yokmu koskoca xiamio düştügü duruma bak cvp verecek kimse yok