Galariye Geçiş Sorununu Çözelim

khramn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
andrid 6
Cihazım
Note 4
Konular
3
Xiaomi resmi global sitesine galeri sorunu ile ilgili mail attım. bana her defasında önbelleği temizleyin, romu güncelleyin gibi kaçamak cevaplar veriyorlar. Ya gerçekten adamlar cihazlarındaki bu sorunun farkında değiller ya da çözüm için umursamazlar. Belki de sorunu sadece bende var zannediyorlar. Tüm redmi note kullanıcılarından ricam aşağıda vereceğim mail adresine kameradan galariye geçiş sorunu ilgili mail atarak çözüm istemeniz. Malı aldık hizmeti de alalım. Sattım kurtuldum olmasın, hakkımızı arayalım.

service.global@xiaomi.com

remy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
sony z3c
Konular
2
İzinler bölümünde galeriyi bulup arka planda çalıştır işaretli mı diye bı kontrol edin isterseniz. Bende galeride bı resmi paylaş yapıp WhatsApp seciyordum hicbisey olmuyordu. Sonra öyle yaptım duzeldi

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
izinleri kontrol et önbelek temizlemeyi ve rom güncellemeyi yapmışsındır ama sana şunu söyliyim herkeste yoktur o sorun sıfırdan rom kursanız sorununuz olacağını düşünmüyorum böyle sorunlar sistem kalıntılarından meydana gelir yazılımsal bişey değildir

rekutr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Ben de Redmi Note 4 kullanıyorum. Aynı sorun bende de vardı. Sistem dili Türkçeyken bu sorun vardı, İngilizce'ye çevirince düzeldi. Tabii bu bir çözüm değil ama şimdilik işinizi görebilir.

çetinincdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çetin
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
Güzel diyorsunda hakketen rom sorunu çin romlarında bu sorun zaten yok onlarda o yönde cevap vermişler zaten
Benim anlamadığım tamam adamların pazar ında yokuz bize göre rom geliştirmiyorlarda bu galari sorunu mi serisinde yok neden redmi serilerinde var onu anlayamadım redmiler üvey evlatmı nedir yıllardır olan bir şey üstelik

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Güzel diyorsunda hakketen rom sorunu çin romlarında bu sorun zaten yok onlarda o yönde cevap vermişler zaten
Benim anlamadığım tamam adamların pazar ında yokuz bize göre rom geliştirmiyorlarda bu galari sorunu mi serisinde yok neden redmi serilerinde var onu anlayamadım redmiler üvey evlatmı nedir yıllardır olan bir şey üstelik
hocam redmi serileri ara model lakin mi serileri amiral gemi o yüzden

khramn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
andrid 6
Cihazım
Note 4
Konular
3
Sanırım yeni yazılımlar sıfırdan yazılmıyor, eskisi güncelleniyor. Ayrıca hata sadece bizim dilimizde ortaya çıkan belkide çeviri kaynaklı basit bir bug. Yazışmalarımdan anladığım kadarı ile sorun pek bildirilmemiş, genel olduğu tam belirtilmemiş, süregelmiş devam etmiş. Bu sebeble genel olduğunu ispat için sizlerden sizlerin de yazmasını istedim. Hatanın videolarını çekip bu sorunu çözecekmisiniz diye yazıp gönderin. Gerçekten adamlar hatanın bireysel benim cihazımdan kaynakladığını düşündüler. Tüm redmi note serilerinde türkçe kullanırken oluyor deyince pekte inanmadılar.

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Devam ediyor....

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Bu bahsettiğiniz sorun sadece mtk işlemcili telefonlarda ve türkçe dilde sorun var. snapdragonlarda bu sorun yok malesef ;)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Aşağıdaki Sorunu Çözerlerse, MTK 'lar İçinde Sorunsuz Çalışacaktır ;)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt