Yardım Full imaj yedek nasıl alırım (TWRP veya alternatif)

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
Merhabalar,

Redmi k60 eurom stable kullanıyorum. TWRP kurulu. Telefonumun her ihtimaline karşı full yedeğini, yani kısaca full imajını almak istiyorum. Şu an telefonumu nasıl kullaniyorsam o şekilde yedeklemek istiyorum.

Nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Kardeş Bu site hayalet bi forum. Yaşam belirtisi hiç yok.

Forum canlı aslında ama sizin cihaz hayalet... Yıl olmuş 2023 RN 7S mi kaldı da rom soruyorsunuz. Zaten ölü doğmuştu o alet bir de üstüne zaman geçti...

Merhabalar,

Redmi k60 eurom stable kullanıyorum. TWRP kurulu. Telefonumun her ihtimaline karşı full yedeğini, yani kısaca full imajını almak istiyorum. Şu an telefonumu nasıl kullaniyorsam o şekilde yedeklemek istiyorum.

Her halükarda sorun yaşarsınız hocam. Eskiden full nandroid backup alırdık sağlam olurdu ama TWRP'den alacağınız yedekler de güvenilir değil artık.

genesisyinesis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Genesis
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
1
Forum canlı aslında ama sizin cihaz hayalet... Yıl olmuş 2023 RN 7S mi kaldı da rom soruyorsunuz. Zaten ölü doğmuştu o alet bir de üstüne zaman geçti...

Her halükarda sorun yaşarsınız hocam. Eskiden full nandroid backup alırdık sağlam olurdu ama TWRP'den alacağınız yedekler de güvenilir değil artık."
"Hayalet cihaz olmuş" dedğin alete android 13 lü google pixel Rom yükledim. Ghostbusters oldu.

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
"Hayalet cihaz olmuş" dedğin alete android 13 lü google pixel Rom yükledim. Ghostbusters oldu.
romun alakası yok desteği az demek istemiş. senin dediğine kalsa mi 8 e de pixel rom var ama desteği neredeyse yok cihazı az kişi biliyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Forum içinde bu konuyla ilgili açılmış detaylı bir konu ve buna benzer sorulmuş yüze yakın soru var. Forumumuzun üst kısmında yer alan ARA seçeneği bunun için koyuldu, ancak nedense kullanma alışkanlığı yok. Forum için hayalet forum demişsiniz, Türkiye' de, MIUI için bu kadar destek vermeye çalışan kaç tane forum kaldı? Kullandığınız cihazı kullanan sayısı az ise, cihazınız için verilen yada verilecek cevaplar da ona göre olacak, eleştiri yaparken de biraz insaflı olmak gerekiyor. Konuyu asıl amacından saptırmak istemiyorum.
Merhabalar,

Mangineer aşağıdaki konu ve bölüm işinizi görecektir.

genesisyinesis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Genesis
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
1
Forum içinde bu konuyla ilgili açılmış detaylı bir konu ve buna benzer sorulmuş yüze yakın soru var. Forumumuzun üst kısmında yer alan ARA seçeneği bunun için koyuldu, ancak nedense kullanma alışkanlığı yok. Forum için hayalet forum demişsiniz, Türkiye' de, MIUI için bu kadar destek vermeye çalışan kaç tane forum kaldı? Kullandığınız cihazı kullanan sayısı az ise, cihazınız için verilen yada verilecek cevaplar da ona göre olacak, eleştiri yaparken de biraz insaflı olmak gerekiyor. Konuyu asıl amacından saptırmak istemiyorum.

"Kullandığınız cihazı kullanan sayısı az ise, cihazınız için verilen yada verilecek cevaplar da ona göre olacak" yazmak çok mu zordu da günlerce foruma yeni üye olmuş birinin yardım çağrısını görmezden geldiniz. Birazcıık da size el insaf mümkünse lütfen. Teşekkürler..

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
"Kullandığınız cihazı kullanan sayısı az ise, cihazınız için verilen yada verilecek cevaplar da ona göre olacak" yazmak çok mu zordu da günlerce foruma yeni üye olmuş birinin yardım çağrısını görmezden geldiniz. Birazcıık da size el insaf mümkünse lütfen. Teşekkürler..
Bu forumda kimsenin mesajı görmezden gelinmez, yeni olduğunuz için bilmemeniz normal. Arkadaşımızın sorusuna cevap verildi ve yönlendirmesi yapıldı. İyi forumlar.

Mangineer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahoni
Cihazım
RedmiK60 12/512
Meslek
Mec. Engineer
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam harikasın, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her halükarda sorun yaşarsınız hocam. Eskiden full nandroid backup alırdık sağlam olurdu ama TWRP'den alacağınız yedekler de güvenilir değil artık.
mustafaozkan1414 hocamın tavsiyesini bir deneyecegim. Umarım twrp bizi yaniltmaz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok öyle demeyelim ya. Çok faydalandım ben burdan herkesin emeğine sağlık.

Üst Alt