Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Pekala denemek isterim. Bana özelden ya da buradan; bahsettiğim şekildeki orijinal sitesini yollayabilir misiniz hocam?
Hangi sürümü istediğinizi bana özelden belirtin size göndereyim hocam. İsterseniz bu konuyu bir deneyin tatmin olacağınıza eminim.:D

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Orjinal WhatsApp silip fouad yüklemeden evvel, verileri silmeden WhatsApp nasıl kaldırılır? Sanırım ben o sorunu yaşıyorum. Orjinal WhatsApp kaldırırken herşey siliniyor ve fouad yüklenirken yerel yedeği görmüyor haliyle. Ben nasıl verileri silmeden bu WhatsApp kaldirabilirim

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Orjinal WhatsApp silip fouad yüklemeden evvel, verileri silmeden WhatsApp nasıl kaldırılır? Sanırım ben o sorunu yaşıyorum. Orjinal WhatsApp kaldırırken herşey siliniyor ve fouad yüklenirken yerel yedeği görmüyor haliyle. Ben nasıl verileri silmeden bu WhatsApp kaldirabilirim
Hocam şöyle bir durum var, verdiğim linklerde uygulama uzantıları farklı. Orjinal yerine FM veya başka sürümler kuracaksanız "com.whatsapp" kullanmalısınız. Gerekin dosyayı indirdiyseniz sohbeti yedekleyin ve orjinal whatsapp sürümü direkt silin sonra plus modu kurun. FM görmez ise diğer Whatsapp v12 sürümünü deneyin

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Hocam şöyle bir durum var, verdiğim linklerde uygulama uzantıları farklı. Orjinal yerine FM veya başka sürümler kuracaksanız "com.whatsapp" kullanmalısınız. Gerekin dosyayı indirdiyseniz sohbeti yedekleyin ve orjinal whatsapp sürümü direkt silin sonra plus modu kurun. FM görmez ise diğer Whatsapp v12 sürümünü deneyin
Üstad, orjinal WhatsApp silince yerel yedek onunla beraber siliniyor. Dolayısıyla sonradan yüklenen modlu whatsap yerel yedek görmüyor çünkü orjinal whatsap ile yerel yedek silinmiş oluyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mudur. Uzantı ile ne alakası var ki bu söylediğim şeyin.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Üstad, orjinal WhatsApp silince yerel yedek onunla beraber siliniyor. Dolayısıyla sonradan yüklenen modlu whatsap yerel yedek görmüyor çünkü orjinal whatsap ile yerel yedek silinmiş oluyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mudur. Uzantı ile ne alakası var ki bu söylediğim şeyin.
Bilgi olarak belirttim ancak öyle bir şey yok nasıl siliniyor anlamadım bir tuhaflık var her neyse o zaman yanına plus versiyonu kurarız akşama yazmaya çalışacağım şuan çalışıyorum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Coolcool

Hocam kusura bakma biraz yoğun çalışıyorum yazmaya fırsatım olmadı waiting~~

Çözüm:
  • İnterneti kapatıp sohbetinizi yedekleyin
  • Whatsapp klasörünü arşivleyin, yedek dosyasını kontrol edin
  • Uygulamayı silin ve Modlu uygulamayı kurun
  • Dosya yöneticisi yardımıyla yedek dosyasını kontrol edin (klasör silindiyse arşivden çıkartın)
  • Sonrasında yedeğiniz görecektir.
Çözüm2: (denemedim alternatif)
  • GBWhatsapp uygulamasını kurun.
  • Dosya yöneticisi yardımıyla " GBWhatsapp" klasör oluşturun
  • Whatsapp klasöründeki herşeyi buraya taşıyın
  • Media klasör içindeki klasör isimlerinin başına "GB" yazısını ekleyin. Örnek: "GBWhatsapp Audio "
  • Uygulamaya geri gelip kurulumu tamamlayın

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Coolcool

Hocam kusura bakma biraz yoğun çalışıyorum yazmaya fırsatım olmadı waiting~~

Çözüm:
  • İnterneti kapatıp sohbetinizi yedekleyin
  • Whatsapp klasörünü arşivleyin, yedek dosyasını kontrol edin
  • Uygulamayı silin ve Modlu uygulamayı kurun
  • Dosya yöneticisi yardımıyla yedek dosyasını kontrol edin (klasör silindiyse arşivden çıkartın)
  • Sonrasında yedeğiniz görecektir.
Çözüm2: (denemedim alternatif)
  • GBWhatsapp uygulamasını kurun.
  • Dosya yöneticisi yardımıyla " GBWhatsapp" klasör oluşturun
  • Whatsapp klasöründeki herşeyi buraya taşıyın
  • Media klasör içindeki klasör isimlerinin başına "GB" yazısını ekleyin. Örnek: "GBWhatsapp Audio "
  • Uygulamaya geri gelip kurulumu tamamlayın
Allah razı olsun işiniz rastgelsin

Yalniz;

WhatsApp klasörünü arşivle diyerek neyi kastettiniz? Kopyala deyip başka bir yere taşımak mi kastınız ?
Dosya yöneticisi girdiğim zaman WhatsApp klasörünü görebiliyorum ama klasör silinmesi mümkün değil ki kopyalama yaptıysam?
Kafam çok karıştı lütfen yardım edin

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Allah razı olsun işiniz rastgelsin

Yalniz;

WhatsApp klasörünü arşivle diyerek neyi kastettiniz? Kopyala deyip başka bir yere taşımak mi kastınız ?
Dosya yöneticisi girdiğim zaman WhatsApp klasörünü görebiliyorum ama klasör silinmesi mümkün değil ki kopyalama yaptıysam?
Kafam çok karıştı lütfen yardım edin
Uygulamayı sildiğinizde yerel klasöründe silindiğini söylediniz. Bende size çözüm odaklı anlatım yaptım hocam

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Fouad WhatsApp V8.92 demişsiniz fakat sitesinde hala nisan ayından kalma 8.86 sürümü mevcut hocam. Sitesi mi değiş ti acaba.

Son düzenleme:

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Fouad WhatsApp V8.92 demişsiniz fakat sitesinde hala nisan ayından kalma 8.86 sürümü mevcut hocam. Sitesi mi değiş ti acaba. Orijinal sitesi ise
Evet hocam sitesi değişti ben güncellemeleri telegram üzerinden takip ediyorum. Birde hocam site yönlendirmesi yasak kaldırın en iyisi.angel~~

Üst Alt