Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

premiumbird

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
adasdasd
Konular
0
Teşekkürler.

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Whatsapp Yedek Geri yükleme Sorunu?

Arkadaşlar problemi bir türlü çözemedim birşeyi kaçırıyorum sanırım.
Normal Whatsappı google drive yedeklemesi olmadan cihaza yedekliyorum yani whatsapp database klasörüne.
Daha sonra bu database klasörünü komple başka bir klasöre kopyalıyorum.

Whatsapp siliyorum. Sonra tekrar kuruyorum whatsapı açmadan tüm izinleri veriyorum. Ardından daha önce kopyaladığım
database klasörünü whatsapp dizinine kopyalıyorum, üzerine yazıyımmı diye soruyor yaz diyorum.
Whatsapı çalıştırıyorum telefon doğrulamasını geç dedikten sonra google drive ile ilgili soru çıkıyor atla diyorum. Fakat yerel
yedeği görmüyor. Forumda ilker beyin eklediği youtube videolarında da bu böyle. Neden görmüyor yedeği sebebini biliyormusunuz?

Komple whatsapp klasörünü kopyalarak da yaptım ama yedeği bir türlü gösteremedim.

Telefon redmi note 10 bu arada.
  1. Aynı sorun bende de var. Sanırım guncelleme beklicez

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Atadığım WhatsApp orijinal bildirim sesi sürekli sıfırlanıyor

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
whatsapp web'e bağlamaya çalıştığımda bağlanmıyor, aynı problemi yaşayan ya da çözüm yolu bulan var mıdır

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
whatsapp web'e bağlamaya çalıştığımda bağlanmıyor, aynı problemi yaşayan ya da çözüm yolu bulan var mıdır
Uygulama içerisinde bir çok sorun var ve alternatif olarak diğer konuyu deneyebilirsiniz, web ile ilgili bir sorun hiç yaşamadım ve başıma gelmedi.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Uygulama içerisinde bir çok sorun var ve alternatif olarak diğer konuyu deneyebilirsiniz, web ile ilgili bir sorun hiç yaşamadım ve başıma gelmedi.
Zamanla özel atadığımız bildirim sıfırlanma durumu vardı hocam bu paylaştığınızda bu sorun var mı?
Ve Fouad WhatsApp gibi sağlıklı bir anasayfasını bulamadım sürüm tabanının paylaşıldığı ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Zamanla özel atadığımız bildirim sıfırlanma durumu vardı hocam bu paylaştığınızda bu sorun var mı?
Ve Fouad WhatsApp gibi sağlıklı bir anasayfasını bulamadım sürüm tabanının paylaşıldığı ?
FM de yaşadığım sorunları bu sürümde yaşamadım zaten birebir aynı, konuyu inceleyebilirsiniz. Özel bildirim denemediğim için bilmiyorum hocam.

Bilgi: En stabil YO idi sonrasında FM'ye devretti tabi oda uygulamanın stabilliğini korudu, hakkını yiyemem yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta içinde 2 güncelleme vererdi güncelleme sonrası bir takım sorunlar çıkınca hemen Fix ile düzeltti bu aralar pek ilgilenemiyor galiba belki müsait değildir bilemiyorum. FM adıyla kullanan başka bir site var ona dikkat edin.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
FM de yaşadığım sorunları bu sürümde yaşamadım zaten birebir aynı, konuyu inceleyebilirsiniz. Özel bildirim denemediğim için bilmiyorum hocam.

Bilgi: En stabil YO idi sonrasında FM'ye devretti tabi oda uygulamanın stabilliğini korudu, hakkını yiyemem yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta içinde 2 güncelleme verdi. Güncelleme sonrası bir takım sorunlar çıkınca hemen Fix ile düzeltti bu aralar pek ilgilenemiyor galiba belki müsait değildir bilemiyorum. FM adıyla kullanan başka bir site var ona dikkat edin.
Pekala denemek isterim. Bana özelden ya da buradan; bahsettiğim şekildeki orijinal sitesini yollayabilir misiniz hocam?

Üst Alt