Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam bulut üzerinden yükleme yapabiliyor mu bahsettiğiniz sürüm
Maalesef hocam Plus versiyonlarda Google Hizmetleri barınmıyor ban riski olduğundan dolayı. Siz yinede hem manuel hemde drive üzerine yedeğinizi alın her ihtimale karşı. Bir sorun olduğunda geri rahatça dönebilirsiniz.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Maalesef hocam Plus versiyonlarda Google Hizmetleri barınmıyor ban riski olduğundan dolayı. Siz yinede hem manuel hemde drive üzerine yedeğinizi alın her ihtimale karşı. Bir sorun olduğunda geri rahatça dönebilirsiniz.
Belirttiğiniz şekilde yedek nasıl gelecek ki hocam o zaman,Gdrive çalışmıyor.
Klasör içine taşıyorum mesajlar gelmemiş şekilde açılıyor WhatsApp valla çözemedim sorunu :(

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Kullandığınız eski versiyon ve uygulama fixlendi.Uygulamanızı uygun olanı ile birlikte güncelleyin sorun kalmayacaktır.

Hepsi aynı sadece aynı telefona 4 adet sürümü de kurabilirsiniz. "com.whatsapp" olan orjinal sürüm yerine geçiyor ve onu silip plus versiyonu kurabilirsiniz. Ancak isterseniz orjinal sürümün yanına diğer sürümleri kurup da kullanabilirsiniz tercih sizin.

Hocam öncelikle normal ayarlardan son görülmenizi açmanız ve plus versiyon üzerinden de Son görülmeyi dondur seçeniğini kapatmanız lazım.
"Plus Ayarlar - Konuşma Ekranı - Bubble And Ticks (2.seçenek) - Alıntıdaki İsmin Rengi" üzerinden değiştirebilirsiniz, bir deneyin.

Hocam orjinal whatsapp üzerinden sohbet yedeğini hemen yedekleyin ve orjinal sürümü silin ve "com.whatsapp" olan sürümü yükleyin. Normal apk kurulumu yapın ve sohbet geri yükleme alanı karşınıza çıkacaktır. Eğer silmeden plus kurmak istiyorsanız uygulamanın klasöründe ismini değiştirmeniz ve gereken dosyaları içine kopyalamanız gerekiyor.

teşekkürler dönüşünüz için, yazı renk ayarını sıkıntısız hallettim
diğer son görülme için de şu şekilde yaptım, şimdi bu ayarlar ile ben karşıdakini görebiliyorum online olduğunu, onlarda benim online olduğumu görebiliyor mu? değilse bu şekilde bir seçenek var mı diğerlerinin çevrim içi olduğunu görme ama benim çevrim içi olduğumu onlar göremesin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Klasör içine taşıyorum mesajlar gelmemiş şekilde açılıyor WhatsApp valla çözemedim sorunu :(
Whatsapp klasörüne yedek alınıyor otomatik olarak. Uygulamayı silip plus yüklediğinizde kendisi buluyor. Gdrive sadece alternatif yedekleme hocam.
teşekkürler dönüşünüz için, yazı renk ayarını sıkıntısız hallettim
diğer son görülme için de şu şekilde yaptım, şimdi bu ayarlar ile ben karşıdakini görebiliyorum online olduğunu, onlarda benim online olduğumu görebiliyor mu? değilse bu şekilde bir seçenek var mı diğerlerinin çevrim içi olduğunu görme ama benim çevrim içi olduğumu onlar göremesin
Maalesef burada herşey karşılıklı hocam, siz ne görürseniz karşı tarafta aynı şekilde görüyor.

Son düzenleme:

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Whatsapp klasörüne yedek alınıyor otomatik olarak. Uygulamayı silip plus yüklediğinizde kendisi buluyor. Gdrive sadece alternatif yedekleme hocam.

Maalesef burada herşey karşılıklı hocam., siz ne görürseniz karşı tarafta aynı şekilde görüyor.
tamamdır teşekkürler bilgi için

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Silme işlemini yaparken isim değiştireyim mi hocam ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Rica ederim hocam bir durum olduğunda konu altına yazarsınız. İyi forumlar.

Hayır hocam isim değiştirme işlemi sadece com.fm, com.gb, com.yo gibi sürümleri kurmak isterseniz gerekli com.wp orjinal yerine kurulacağı için gerek yok.
Teşekkürler

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

Whatsapp klasörünü yedek alacaksın hocam komple anca o şekilde oluyor. Atıyorum yeni sürüm geldi yükledin mesajlar geri geliyor dedi bu sürümde kaldı diyelim eski Whatsapp klasörüyle kopyala, değiştir yap eski klasörü. Yada yedeği böyle alacaksın mecbur bu gibi plus apklarda ve crackli apklarda dediğin mümkün değil.

Üst Alt