Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    142

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Sohbetleri sildiğimde video ve resimleri de sili işaretleme rağmen galeride halen görünüyorlar. Bunun bir çözümü var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Son güncellemeden sonra aralıklarla bu uyarı geliyor. Karşılaşan oldumu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-04-17-33-40-304_com.yowhatsapp.jpg
    Screenshot_2021-04-04-17-33-40-304_com.yowhatsapp.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 22

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
linktekilerden hangisini indirip kurmak lazım farklari nedir acaba?

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Selamlar, uygulamayı yeni kullanmaya başladım,öncelikle detaylı içeriği paylaşan arkadaşa teşekkürler emeklerine, bir kaç aklıma takılan soru var, deneyimli arkadaşlar cevaplandırabilirse sevinirim ;
ilk olarak diğer kişilerin son görülmesini görebilmek ve okundu bilgisini görebilmek için, normal whatsapp ayarları kısmından bu ayarlar açık mı olmalıdır yoksa kapalı olsada fmwhatsapp ayarlarından açtığımızda program gereğini yapar mı
şu anda bendeki mevcut ayarlar şu şekilde :
normal whatsapp ayarlarında :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

fmwhatsapp ayarlarında :

bir de farklı bir tema seçimi yaptım fakat gelen linklerin açıklama başlıkları siyah renkte çıkıyor ayarlardan değiştirmek için araştırdım ama hangi kısmın etkilediğini göremedim, aşağıdaki şekilde okla gösterdiğim siyah yazı olan yerler :

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Uygulama iyi hoş da bir türlü whatsapp yedeğimi taşıyamadım,klasör olarak taşıdığımda sohbet başarıyla kopyalandı diyor ama ortada bir şey yok,
buluttan çekiyorum o hiç çalışmıyor zaten

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Son güncellemeden sonra aralıklarla bu uyarı geliyor. Karşılaşan oldumu?
Kullandığınız eski versiyon ve uygulama fixlendi.Uygulamanızı uygun olanı ile birlikte güncelleyin sorun kalmayacaktır.
linktekilerden hangisini indirip kurmak lazım farklari nedir acaba?
Hepsi aynı sadece aynı telefona 4 adet sürümü de kurabilirsiniz. "com.whatsapp" olan orjinal sürüm yerine geçiyor ve onu silip plus versiyonu kurabilirsiniz. Ancak isterseniz orjinal sürümün yanına diğer sürümleri kurup da kullanabilirsiniz tercih sizin.
Selamlar, uygulamayı yeni kullanmaya başladım,öncelikle detaylı içeriği paylaşan arkadaşa teşekkürler emeklerine, bir kaç aklıma takılan soru var, deneyimli arkadaşlar cevaplandırabilirse sevinirim ;
ilk olarak diğer kişilerin son görülmesini görebilmek ve okundu bilgisini görebilmek için, normal whatsapp ayarları kısmından bu ayarlar açık mı olmalıdır yoksa kapalı olsada fmwhatsapp ayarlarından açtığımızda program gereğini yapar mı
şu anda bendeki mevcut ayarlar şu şekilde :
normal whatsapp ayarlarında :

fmwhatsapp ayarlarında :

bir de farklı bir tema seçimi yaptım fakat gelen linklerin açıklama başlıkları siyah renkte çıkıyor ayarlardan değiştirmek için araştırdım ama hangi kısmın etkilediğini göremedim, aşağıdaki şekilde okla gösterdiğim siyah yazı olan yerler :
Hocam öncelikle normal ayarlardan son görülmenizi açmanız ve plus versiyon üzerinden de Son görülmeyi dondur seçeniğini kapatmanız lazım.
"Plus Ayarlar - Konuşma Ekranı - Bubble And Ticks (2.seçenek) - Alıntıdaki İsmin Rengi" üzerinden değiştirebilirsiniz, bir deneyin.
Uygulama iyi hoş da bir türlü whatsapp yedeğimi taşıyamadım,klasör olarak taşıdığımda sohbet başarıyla kopyalandı diyor ama ortada bir şey yok,
buluttan çekiyorum o hiç çalışmıyor zaten
Hocam orjinal whatsapp üzerinden sohbet yedeğini hemen yedekleyin ve orjinal sürümü silin ve "com.whatsapp" olan sürümü yükleyin. Normal apk kurulumu yapın ve sohbet geri yükleme alanı karşınıza çıkacaktır. Eğer silmeden plus kurmak istiyorsanız uygulamanın klasöründe ismini değiştirmeniz ve gereken dosyaları içine kopyalamanız gerekiyor.

Önemli Not:
Uygulama giriş ekranındaki "Geri yükleme" plus versiyon kullanırken aldığınız yedeği geri yüklemede çalışmakta bu yüzden normal kurulum gerçekleştirmeniz lazım.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam orjinal whatsapp üzerinden sohbet yedeğini hemen yedekleyin ve orjinal sürümü silin ve "com.whatsapp" olan sürümü yükleyin. Normal apk kurulumu yapın ve sohbet geri yükleme alanı karşınıza çıkacaktır. Eğer silmeden plus kurmak istiyorsanız uygulamanın klasöründe ismini değiştirmeniz ve gereken dosyaları içine kopyalamanız gerekiyor.

Not: Uygulama giriş ekranındaki "Geri yükleme" plus versiyon kullanırken aldığınız yedeği geri yüklemede çalışmakta bu yüzden normal kurulum
gerçekleştirmeniz lazım.
O zaman şöyle yapıyorum,yedeği alıyorum klasörün ismini değiştirip WhatsApp'ı siliyorum.
Daha sonra modlu uygulamayı indirip ismini değiştirdiğim klasörü WhatsApp yapıp direk hiç bir yere uğramadan kuruyorum doğru mudur ?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
O zaman şöyle yapıyorum,yedeği alıyorum klasörün ismini değiştirip WhatsApp'ı siliyorum.
Daha sonra modlu uygulamayı indirip ismini değiştirdiğim klasörü WhatsApp yapıp direk hiç bir yere uğramadan kuruyorum doğru mudur ?
Orjinal whatsapp silecekseniz, yedeği alın ve uygulamayı silin, com.whatsapp sürümü yükleyin apk kurulumunu yapın sonrasında geri yükleme işlemi gelecektir. Klasöre birşey yapmanız gerekmiyor orjinalin yerine kuracağınız için. videoya bakabilirsiniz kendim orada örnek verdim işlemler aynı zaten.
(Biraz acemice oldu ve acele ile yükleme yaptım kusura bakmayın.)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Orjinal whatsapp silecekseniz, yedeği alın ve uygulamayı silin, com.whatsapp sürümü yükleyin apk kurulumunu yapın sonrasında geri yükleme işlemi gelecektir. Klasöre birşey yapmanız gerekmiyor orjinalin yerine kuracağınız için. videoya bakabilirsiniz kendim orada örnek verdim işlemler aynı zaten.
(Biraz acemice oldu ve acele ile yükleme yaptım kusura bakmayın.)
Hocam bulut üzerinden yükleme yapabiliyor mu bahsettiğiniz sürüm

Üst Alt