Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    140

tugsanarda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi ARDA
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
6
yıllardır kullanırım tek ve en büyük sorunu bildirim mesaj gelmesine rağmen bildirim sesi zaman zaman çalmıyor denemediğim yöntem kalmadı ama bir türlü çözüm bulamadım farklı temalar orjinal ve custom farklı romlar global ve custom rootlu rootsuz her yöntemi denedim sonuç hep aynı

danielsage

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Albert Josep
Cihazım
Samsung S20
Konular
0
Buraya gönderdiğim için özür dilerim, bu sürümü fouad whatsapp modunu kullanıp kullanmadığımı merak ediyorum ve sürümünüze benziyor mu gibi görünüyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Buraya gönderdiğim için özür dilerim, bu sürümü fouad whatsapp modunu kullanıp kullanmadığımı merak ediyorum ve sürümünüze benziyor mu gibi görünüyor.
Bizzat kendi geliştirici üzerinden paylaşım yapıyorum ve farklı sitelerde yazılan FM veya YO nun güncellendiğini paylaşanlar başka güncelleme yapan kişiler. Bizzat kendim de kullanıp konu olarak paylaşımı yapıp konu da belirtiyorum. Link yönlendirmesi yasak hocam yine de bilginiz olsun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-20-19-31-06-016_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-12-20-19-31-06-016_com.whatsapp.jpg
    557,1 KB · Görüntüleme: 12

spawn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ne
Cihazım
mi8lite
Konular
2
Bizzat kendi geliştirici üzerinden paylaşım yapıyorum ve farklı sitelerde yazılan FM veya YO nun güncellendiğini paylaşanlar başka güncelleme yapan kişiler. Bizzat kendim de kullanıp konu olarak paylaşımı yapıp konu da belirtiyorum. Link yönlendirmesi yasak hocam yine de bilginiz olsun.
bazen baglantiniz kontrol ediliyor yaziyor. ne msj geliyor ne gidiyor. ve 2_3 saat ya da 7_8 saatlere kadar suruyor bu durum

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
bazen baglantiniz kontrol ediliyor yaziyor. ne msj geliyor ne gidiyor. ve 2_3 saat ya da 7_8 saatlere kadar suruyor bu durum
Birde gizlilik ayarlarını fazla oynama yapmış olabilirsiniz, YoMods- Genel - YoTemalar kısmından Tercihleri sıfırlamayı deneyin

Son düzenleme:

beracan214

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat Can
Cihazım
Mi 10T
Konular
20
Selamlar bu postu gördükten sonra aero yu silme kararı aldım ve yorumları tek tek okudum bu yedekleri geri yükleme olayını nasıl yapacağız nasıl hallolur ve ek olarak hangi wp yükleyeceğimi bilemedim fm mi yo mu vb böyle şeyler gördüm aklım aşırı karıştı şuan aero dışında hangisi daha iyi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Selamlar bu postu gördükten sonra aero yu silme kararı aldım ve yorumları tek tek okudum bu yedekleri geri yükleme olayını nasıl yapacağız nasıl hallolur ve ek olarak hangi wp yükleyeceğimi bilemedim fm mi yo mu vb böyle şeyler gördüm aklım aşırı karıştı şuan aero dışında hangisi daha iyi
YO'nun geliştiricisi bazı sebeplerden dolayı bu işleri bırakıp bizzat kendisi FM geliştiricisine teslim etti. Dışarıda YOWhatsApp adlı uygulamalar başka kişiler. FM kuracaksınız, orijinal uygulamanın yerine kuracaksanız Fouad.Whats9.52F olanı kuracaksınız. Yedekleme için konuya göz atabilirsiniz birde her ihtimale karşı drive üzerine de yedek alın.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
9.63 güncellemesine rağmen halen 1 saatlik ban veriyor. ilkerekmekci hocam bir çözümü var mı?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro