Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    140

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
son sürümde türkçe olan yerlerde ingilizce oldu bende. FM wp de mi bu durum sadece yoksa Fouad da aynı mı

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
Arkadaşlar merhaba rica etsem bu sorunuma çözum var mı WhatsApp aero 9.10 yükledim .fakat kişilerimde hiç kimse ne çevrim içi ne çevrimidışı yazmıyor ayarları varmı ben bulamadım münkünde yardım

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Uzun süre fmwhatsapp akabinde en sonunda aero Whatsapp kullandım ancak enteresan bir şekilde geçen gün ban yedim wp den mail attım kaldırdılar simdi korkuyorum tekrar yüklemeye
Geç mesaj için üzgünüm kurduğunuz sürüm eski olabilir fmde ben hiç böyle birşeye rastlamadım hocam.
Teşekkürler güncelleyelim hemen
Yeni sürüm eklendi.
son sürümde türkçe olan yerlerde ingilizce oldu bende. FM wp de mi bu durum sadece yoksa Fouad da aynı mı
Güncelleme yaparken bu tür şeyler oluyor hocam sorun yok. Bende de yarısı ingilizce ezberimde olunca sorun olmuyor angel~~
Arkadaşlar merhaba rica etsem bu sorunuma çözum var mı WhatsApp aero 9.10 yükledim .fakat kişilerimde hiç kimse ne çevrim içi ne çevrimidışı yazmıyor ayarları varmı ben bulamadım münkünde yardım
Gizlilik ayarlarına bakınız orada kapalıdırlar ve birde son görülmenize bakın

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Geç mesaj için üzgünüm kurduğunuz sürüm eski olabilir fmde ben hiç böyle birşeye rastlamadım hocam.

Yeni sürüm eklendi.

Güncelleme yaparken bu tür şeyler oluyor hocam sorun yok. Bende de yarısı ingilizce ezberimde olunca sorun olmuyor angel~~

Gizlilik ayarlarına bakınız orada kapalıdırlar ve birde son görülmenize bakın
Hocam romdan roma gectikten sonra ki ben yedegi swiftbackup ile alıyorum daha sonra mesajlarım gitmiyor bazı gruplara neden olabilir

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hocam romdan roma gectikten sonra ki ben yedegi swiftbackup ile alıyorum daha sonra mesajlarım gitmiyor bazı gruplara neden olabilir
Ayarlarını bozmuş olabilir yedek alırken uygulamanın kendi içinden yedek almanızı öneririm. Sohbet yedeğini alın ve sıfırdan kurun düzelecektir.

Son düzenleme:

magicli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Gizlilik ayarlarını aktif edince devamlı whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor uyarısı çıkıyor bunun çözümü var mı?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Gizlilik ayarlarını aktif edince devamlı whatsapp bağlantınız kontrol ediliyor uyarısı çıkıyor bunun çözümü var mı?
Uygulama güncel mi ve hangi gizlilik ayarları kullandınız hocam resim atabilir misiniz ?

MrtAltg

Uzman Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat ALTUĞ
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Bu sıralar normal whatsap da da çıkıyor bu uyarı

Üst Alt