Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    130

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Güncelleme Değişikliği ; v8.93
  • Bazı telefonlarda Sabit Gecikme mesajı
  • Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
  • Çeşitli Diğer birçok düzeltme ve iyileştirme

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
115
Güncelleme Değişikliği ; v8.93
  • Bazı telefonlarda Sabit Gecikme mesajı
  • Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
  • Çeşitli Diğer birçok düzeltme ve iyileştirme
Uygulama içinden yeni sürümü göstermiyor maalesef.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
115
Uygulamanın sitesi değişti, telegram kanalı üzerinden ve twitter üzerinden takip ediyorum kontrol edebilirsiniz.
Şu ekrandan bahsettim hocam.
Adamlar kendi uygulamalarının içindekini güncellemiyorlar gidiyorlar telegram dan veriyorlar :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-07-23-42-51-850_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-08-07-23-42-51-850_com.whatsapp.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 25

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
merhabalar, yaklaşık 2 yıldır modlu wpyi kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı, fakat geçen gün telefonu pcye yedeklemiştim ve windows defender ekte verdiğim resimdeki virüsü bulmuş virüsü araştırdım ve keylogger olduğu öğrendim, sonra daha eski sürümlerinide tarattım ve hep farklı adlarda farklı virüslerin olduğunu öğrendim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mesela modlu wp versiyon 8.65i tarattım virusun adı: pup.riskware.fakeapp.yowa gibi mesela başka bir sürümde: Wacatac.B!ml gibi.
ne yapsak silsekmi acaba?
birde kendi telegramında virus yok diye yazı paylaşmış ama ben hiç güvenemedim, her güncellemesinde farklı farklı virüs koymus apklere, bu işleri bilen arkadaş(lar) varmı yardımcı olabilirmi güvenlimi güvensizmi diye? veya güvenli bir modlu wp varmı?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
merhabalar, yaklaşık 2 yıldır modlu wpyi kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı, fakat geçen gün telefonu pcye yedeklemiştim ve windows defender ekte verdiğim resimdeki virüsü bulmuş virüsü araştırdım ve keylogger olduğu öğrendim, sonra daha eski sürümlerinide tarattım ve hep farklı adlarda farklı virüslerin olduğunu öğrendim.

mesela modlu wp versiyon 8.65i tarattım virusun adı: pup.riskware.fakeapp.yowa gibi mesela başka bir sürümde: Wacatac.B!ml gibi.
ne yapsak silsekmi acaba?
birde kendi telegramında virus yok diye yazı paylaşmış ama ben hiç güvenemedim, her güncellemesinde farklı farklı virüs koymus apklere, bu işleri bilen arkadaş(lar) varmı yardımcı olabilirmi güvenlimi güvensizmi diye? veya güvenli bir modlu wp varmı?

Hocam şöyle bir durum var, plus versiyonlar orjinal imza içermedikleri için virüs olarak algılanıyor. Play store gidin uygulaması güncel olarak gösterecektir. Hatta siz bu paylaşımı yaptınız için 3 farklı plus versiyonu tarama yaptım ve sonucu sizlerle paylaşıyorum. Her orjinal güncelleme kendi uygulama açıklarını kapatmak için ve yeni özellikler getirilmek için yapılıyır. Plus versiyonlar da açıklıkları kullanarak bu hizmeti daha fazla özellik katıyorlar ve
ban yeme riskini kaldırıyorlar tercih sizin ayrıca güncelleme yapmayı bırakın ileri zamanda ban yeme riskiniz olacaktır bu konuda emin olun.
Ben 5-6 yılldan fazla plus versiyon kullanmaktayım tek sorun yaşamadım..

| |

Son düzenleme:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Hocam şöyle bir durum var, plus versiyonlar orjinal imza içermedikleri için virüs olarak algılanıyor. Play store gidin uygulaması güncel olarak gösterecektir. Hatta siz bu paylaşımı yaptınız için 3 farklı plus versiyonu tarama yaptım ve sonucu sizlerle paylaşıyorum. Her orjinal güncelleme kendi uygulama açıklarını kapatmak için ve yeni özellikler getirilmek için yapılıyır. Plus versiyonlar da açıklıkları kullanarak bu hizmeti daha fazla özellik katıyorlar ve
ban yeme riskini kaldırıyorlar tercih sizin ayrıca güncelleme yapmayı bırakın ileri zamanda ban yeme riskiniz olacaktır bu konuda emin olun.
Ben 5-6 yılldan fazla plus versiyon kullanmaktayım tek sorun yaşamadım..

| |
cevap için teşekkürler içime bir nebze su serpildi (gizli saklımız yok ama yinede herhangibirinin mesajlarımı okumasıda hoş değil) ama anlamadığım güncellemeyi yapma ban olur demişsin? adam güncelleme sunuyor demekki bir sorun yok o sürümde?

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
kullanici32, sürekli güncelleme yapma veya yakın zamanlarda silip yükleme yapma manasında diyor arkadaş. Bu ban riskini arttırır yani şüpheli bulur.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
cevap için teşekkürler içime bir nebze su serpildi (gizli saklımız yok ama yinede herhangibirinin mesajlarımı okumasıda hoş değil) ama anlamadığım güncellemeyi yapma ban olur demişsin? adam güncelleme sunuyor demekki bir sorun yok o sürümde?
Güncelleme yi mecburen yapmak zorundasınız ben sadece neden güncelleme verdiklerini açıkladım. Evet sunduğu hiçbir sürüm de sorun yok rahatlıkla kullanabilirsiniz.
kullanici32, sürekli güncelleme yapma veya yakın zamanlarda silip yükleme yapma manasında diyor arkadaş. Bu ban riskini arttırır yani şüpheli bulur.
Sürekli silip yüklemek de Whatsapp şüpheli algılar ve geçici olarak kullanmanızı engeller. Yıllar önce şöyle bir ban yedim uygulama üzerinden şüphe algıladı ve güvenlik açısından geçici olarak 2 gün felan ban yemiştim. Artık öyle bir durum söz konusu değil :D

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Uzun süre fmwhatsapp akabinde en sonunda aero Whatsapp kullandım ancak enteresan bir şekilde geçen gün ban yedim wp den mail attım kaldırdılar simdi korkuyorum tekrar yüklemeye

Üst Alt