Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !!

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    136

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Arkadaşlar kardeşimde, Note 12 Pro+ telefon var, orjinal whatsapp ı yüklese dahi kendi numarasıyla hiç bir şekilde o telefonda kullanamıyor. Başka telefonlarda kendi numarasıyla giriş yapabiliyor.

Telefonu formatlarsam sorun çözülür mü deneyen oldu mu?
Veya cihazı değiştirmeden orjinal whatsappı kullanabilmesi için ne yapmam gerekir.
Formatlama cözüm değil bende de aynı sorun var . Kesin çözümünü bulan yok

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Arkadaşlar kardeşimde, Note 12 Pro+ telefon var, orjinal whatsapp ı yüklese dahi kendi numarasıyla hiç bir şekilde o telefonda kullanamıyor. Başka telefonlarda kendi numarasıyla giriş yapabiliyor.

Telefonu formatlarsam sorun çözülür mü deneyen oldu mu?
Veya cihazı değiştirmeden orjinal whatsappı kullanabilmesi için ne yapmam gerekir.
Cihaz banlanmış hocam format işe yaramaz şuan için qr kod ile kullanıma devam edebilirsiniz. Eğer mümkün ise cihazı farklı cihaz gibi gösterebilirseniz belki o zaman bir şansınız olabilir. Whatsapp desteğe yazın ama ne zaman ilgilenirler bilemiyorum.

topaloglu321

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Cihaz banlanmış hocam format işe yaramaz şuan için qr kod ile kullanıma devam edebilirsiniz. Eğer mümkün ise cihazı farklı cihaz gibi gösterebilirseniz belki o zaman bir şansınız olabilir. Whatsapp desteğe yazın ama ne zaman ilgilenirler bilemiyorum.
Cihazı nasıl farklı cihaz gibi gösterebiliriz? Ayrıca cihaz sadece bu numarada banlı, aynı cihazda farklı numara kullanılabiliyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Cihazı nasıl farklı cihaz gibi gösterebiliriz? Ayrıca cihaz sadece bu numarada banlı, aynı cihazda farklı numara kullanılabiliyor.
Eskiden birşeyler yapılıyordu şuan bilmiyorum. Ancak işin özünde bi süre kullanamazsınız isterseniz hesabı silip 24 saat sonra yeniden açın belki sistemden düşer.

Üst Alt