Çözüldü Fotoğraflarımı özel albüm e attım, fakat albümler kısmında gözükmüyor.

MustafaTKN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mİ 10T
Konular
1
Öncelikle merhaba, Fotoğraflarımı özel albüm e attım, fakat albümler kısmında gözükmüyor. Gizlenmiş olanlarda gözükmüyor. Özel albüm olarakda gözükmüyor nasıl bulabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Galeriye girin, albümler yazan kısma gelin orada aşağı doğru çekin parmağınızı, gizli albümü aç diye yazı geldiğinde parmağınızı çekin, şifrenizi girdikten sonra görebilirsiniz. Ekli dosyalar kısmına örnek fotoğraf bıraktım bakın isterseniz.

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Hocam özel albümüm amacı ve gizli albümün, sadece farklar var; özel hale getirince fotoğrafı galeride görünmediği gibi wp, Instagram benzeri uygulamalar da o fotoğrafı göremiyor birine vs atamazsınız ama gizleyince wp, Instagram da görünüyor galeride görünmüyor. Galeride özel albümü ve gizli albümü nerede bulacağınızı bildiğinizi varsayıyorum.

Oyla:

MustafaTKN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mİ 10T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam özel albümüm amacı ve gizli albümün, sadece farklar var; özel hale getirince fotoğrafı galeride görünmediği gibi wp, Instagram benzeri uygulamalar da o fotoğrafı göremiyor birine vs atamazsınız ama gizleyince wp, Instagram da görünüyor galeride görünmüyor. Galeride özel albümü ve gizli albümü nerede bulacağınızı bildiğinizi varsayıyorum.
Özel albüm ü bulamıyorum, nerede bulurum. Yardımcı olursanız iyi olur.

Oyla:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Galeriye girin, albümler yazan kısma gelin orada aşağı doğru çekin parmağınızı, gizli albümü aç diye yazı geldiğinde parmağınızı çekin, şifrenizi girdikten sonra görebilirsiniz. Ekli dosyalar kısmına örnek fotoğraf bıraktım bakın isterseniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-17-11-38-42-190-edit_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-07-17-11-38-42-190-edit_com.miui.gallery.jpg
    239 KB · Görüntüleme: 43
Oyla: Çözüm

MustafaTKN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mİ 10T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler, günlerdir bunu arıyorum çok farklı bir özellik. 😂

Oyla:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Rica ederim hocam

Oyla:

Coyuncu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
İphone 7plus
Konular
0
Merhaba iphone telefonumda gizli albümüne attığım resimleri instagram da resim atmaya çalışırken gizli albüm görünmüyor nasıl görebilirim

Oyla:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
32
Merhaba iphone telefonumda gizli albümüne attığım resimleri instagram da resim atmaya çalışırken gizli albüm görünmüyor nasıl görebilirim
Gizli albümden çıkarmadıkça orada göremezsiniz hocam. Gizli albümün amacı o değil mi zaten 😅

Oyla:
Üst Alt