Yardım forumda konu açmak ile ilgili

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Mint Miui 13 Android 12
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro(joyeuse)
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle merhaba telefonu kurcalamayı seven modülleri deneyen birisi olarak bazen dikatsizlik bazen uyumsuzluk bazende modüllerin çakışmasıyla alakalı bootloop denilen sorunu yaşıyoruz sizler için bu durumu veriyi silmeden telefonu formatlamadan wipe yapmadan nasıl çöze bileceğinizi anlatmak isterdim ancak forumda yeni olduğum için bu konuyu açarken nelere dikkat etmem gerektiğini fotoğraf ekleme gibi ve veya magisk modüllerini yönetmek için bir modül linki ekleme gibi iznim olup olmadığını sormak istedim

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Öncelikle merhaba telefonu kurcalamayı seven modülleri deneyen birisi olarak bazen dikatsizlik bazen uyumsuzluk bazende modüllerin çakışmasıyla alakalı bootloop denilen sorunu yaşıyoruz sizler için bu durumu veriyi silmeden telefonu formatlamadan wipe yapmadan nasıl çöze bileceğinizi anlatmak isterdim ancak forumda yeni olduğum için bu konuyu açarken nelere dikkat etmem gerektiğini fotoğraf ekleme gibi ve veya magisk modüllerini yönetmek için bir modül linki ekleme gibi iznim olup olmadığını sormak istedim
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz

Bunları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Ayrıca açacağınız konulardaki anlatımları fotoğraflarla destekleyerek yapmanız tabiki daha iyi olacaktır. Uygulamak isteyen kişilerin hata yapma olasılığını daha aza indirgemiş olursunuz

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
t

Bunları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Ayrıca açacağınız konulardaki anlatımları fotoğraflarla destekleyerek yapmanız tabiki daha iyi olacaktır. Uygulamak isteyen kişilerin hata yapma olasılığını daha aza indirgemiş olursunuz
Teşekkür ederim hoş buldum.
İlginiz ve alakanız içinde teşekkürler en kısa sürede açmaya çalışırım konuyu :)

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
t

Teşekkür ederim hoş buldum.
İlginiz ve alakanız içinde teşekkürler en kısa sürede açmaya çalışırım konuyu :)
Rica ederim bu arada açmak istediğiniz konu forumda zaten var linkini aşağıya bırakıyorum eğer sizinde yönteminiz aynı ise tekrar yeni bir konu açılmasına gerek olmadığını düşünüyorum. Eğer anlatacağınız yöntem daha farklı veya konudakinden daha basit birşeyse tabiki konuyu açın ihtiyacı olanlar faydalansın

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Rica ederim bu arada açmak istediğiniz konu forumda zaten var linkini aşağıya bırakıyorum eğer sizinde yönteminiz aynı ise tekrar yeni bir konu açılmasına gerek olmadığını düşünüyorum. Eğer anlatacağınız yöntem daha farklı veya konudakinden daha basit birşeyse tabiki konuyu açın ihtiyacı olanlar faydalansın
hocam sadece bir yöntem aynı unin mod yötemini denemedim emek hırsızlığı olmasın diye konunun altında ek olarak bu linki paylaşırım normalde 3 yöntem olarak açacaktım ve kendim denedim 3 yöntemide, farklı sorunlar için farklı çözümler bulunuyor bu konudaki yöntem yeni kullanıcılar için işe yaramaya biliyor
benim paylaşacağım yöntem direkt olarak magiskin dosyalarını maneul bir şekilde sistemden kaldırmak ve kullanılan romu flahlamak gibi şeyler kendim bu yöntemle sorunumu çözdüm

Oyla:

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2

Hocam birde konuya video eklemek istersem kaç mb boyutuna kadar oluyor direkt video resim ve evrensel yazı şeklinde paylaşmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum

Oyla:
Üst Alt