Diğer Forum Üyelerinden Özel Olarak Yardım İstemek?

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Bu gibi durumlar yasak mıdır? Mesela ben BL kilidi açma, ROM yükleme gibi durumlar için özel yardım almak istiyorum. Konu açsam her kafadan bi ses geliyor ve alacağım yardımı net olarak anlamıyorum. Yönetici heyeti aydınlatabilir mi?

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Özel mesaj yoluyla yardım almak istiyorsanız herhangi bir sorun teşkil etmez. Fazla abartılmadığı sürece. "bence"

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Forum ortamının amacına aykırıdır özel olarak yardım istemek/etmek. Burası herkes faydalanabilsin diye var, özel olarak gizli saklı sorunlar çözülsün diye değil.

Durum böyle olsaydı; internette hiçbir sorununuza arayarak çözüm bulamazdınız. Çünkü herkes özelden çözüp kaybolurdu ortalıktan.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Yöneticilerin herkese özelden cevap vermesi çok zor olurdu zaten.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Peocawe hocama sonuna kadar katılıyorum. Yardım almak istediğiniz konuların forumumuzda yazılı ve görsel olarak detaylı anlatımları mevcut. Aynı zamanda görsel destekli yazılı metinlerin yeterli gelmediğini düşünüyorsanız video anlatımlarda mevcut. Tüm bunlara rağmen sorununuz çözülmezse yapamadığınız yer için destek talebinde bulunabilirsiniz. :)

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Bu gibi durumlar yasak mıdır? Mesela ben BL kilidi açma, ROM yükleme gibi durumlar için özel yardım almak istiyorum. Konu açsam her kafadan bi ses geliyor ve alacağım yardımı net olarak anlamıyorum. Yönetici heyeti aydınlatabilir mi?
Bahsettiğiniz bu durumlar için forumda açıklayıcı olarak bir çok konu mevcut hocam. Öncelikle aşağıda bulunan konuyu detaylıca inceleyip hala çözemediğiniz yer olur ise cihazınız ile alakalı bölümde ufak bir arama ile tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Forumda özel mesajla konuşmak tüm öğrencilerin aynı zamanda öğretmen de oldukları bir sınıfta kulaktan kulağa konuşmak gibi. Yani arkadaşınızdan silgi isteyecekseniz bir başka arkadaşınızın anlatımı kesilmesin diye kulağına fısıldayarak isteyin ama tüm sınıf dersi dinlemeyi beklerken öğretmene benim kulağıma anlat demek uygunsuz olacaktır :)

Bu nedenle özel mesaj sistemi sadece özel, yani bir başkasını ilgilendirmeyecek iletiler için kullanılmalıdır.

Üst Alt