faruerdm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Faruk
Cihazım
Mİ 9
Konular
0
Zenex Merhaba, yakınıma Redmi Note 8 aldık garantisi yok. Cihaz açılış ekranında bir süre takılı kalıyor sonra yeniden başlatıyor. Mi Flash ile birçok stock Rom denedik hiçbirinde işlem tamamlanmadı. Kilidin açılmasına daha 1 hafta vardı. Açmayı deneyelim dedik kilit erkenden açıldı. Twrp kurup oradan rom yüklemeyi başardık ama yine açılmıyor telefon. Kısacası fastboot erişimi var ve şu an kilidi açık. Aldığımız yere gönderdik o da 1,5 aydır tamirciden tamirciye götürüyor telefonu ama açabilen olmadı. Tamiri mümkün müdür?

Merdanov

Derdi Veren Derdin Çözümünü Unuturmu Hiç....
Yönetici
Bölüm Sorumlusu
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Mi Servis (yeni)
Konular
110
Zenex Merhaba, yakınıma Redmi Note 8 aldık garantisi yok. Cihaz açılış ekranında bir süre takılı kalıyor sonra yeniden başlatıyor. Mi Flash ile birçok stock Rom denedik hiçbirinde işlem tamamlanmadı. Kilidin açılmasına daha 1 hafta vardı. Açmayı deneyelim dedik kilit erkenden açıldı. Twrp kurup oradan rom yüklemeyi başardık ama yine açılmıyor telefon. Kısacası fastboot erişimi var ve şu an kilidi açık. Aldığımız yere gönderdik o da 1,5 aydır tamirciden tamirciye götürüyor telefonu ama açabilen olmadı. Tamiri mümkün müdür?
Emmc da bir sıkıntı olabilir. Zenex hocam halleder.

Zenex

Zirveye Doğru
Yönetici
Co-Admin
Elit Üye
Teknisyen
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Kurcalanmış cihazlara malesef bakmıyorum hocam. 1.5 aydır ellemedikleri yeri kalmamıştır o cihazın :)

Rekortmen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10 ultra
Konular
0
Rekortmen, net konuşamıyorum malesef. Farklı bir operatör hattı ile deneme yapınız.
Aynı yerde aynı hat kullanan resmi note 8 sahibi olan arkadaşımın telefonu net çekiyor ama benim ki sürekli gidip geliyor. Sizce yazılımsal mı . Donanımsal mı. Halledilebilecek birşey mi.

errenn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eren
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
2
mi note 10 lite cihazına uzaktan yardımcı olabilir misinz hocam?

realist45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 8se 128GB
Konular
1
ustad merhabalar yurt dışı mi8 se cihazım var 3 yıl oluyor alalı ilk aldığım eski bir kendime ait imei ile imei atma işlemi yaptırdım fakat şuanda telefonuma klon imei mesajı geldi ve tekrar imei atma işlemi yapmak yada yaptırmak istiyorum (ücreti nedir ) forumda bu konuda yasaklar var oyuzden yardımcı olmanızı bekliyorum şuanda cihazım acık ve şebeke mevcut bootloader kilidim acık mıuı eu 10.3 stabil kararlı Rom mevcut olumlu yada olumsuz donuslerinizi bekliyorum İletişim: 546 642 84 23 wp hattındanda ulaşabilirsiniz

Üst Alt