Sohbet Forum Hakkında uyarı alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Bana gelen özel mesajda bir yönetici arkadaş bana İngilizce bir mesaj atmış. Çeviri yaptığımda üyelere hakaret trolleme tarzı şeyler yazıyordu. Uyarı yaptığı konuyu ve yazdığım cevabida yazmış. Ss atıyorum.
Arkadaşın biri 0mb bellek hatası konu açmış. Bende çözüm yazdım. Olmayınca istersen cihazı bana gönderebilirsin diye yazdım. Şimdi bu cevapda ne varki. Bana uyarı veriyor bu yönetici arkadaş
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bana gelen özel mesajda bir yönetici arkadaş bana İngilizce bir mesaj atmış. Çeviri yaptığımda üyelere hakaret trolleme tarzı şeyler yazıyordu. Uyarı yaptığı konuyu ve yazdığım cevabida yazmış. Ss atıyorum.
Arkadaşın biri 0mb bellek hatası konu açmış. Bende çözüm yazdım. Olmayınca istersen cihazı bana gönderebilirsin diye yazdım. Şimdi bu cevapda ne varki. Bana uyarı veriyor bu yönetici arkadaş
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mehmet Bey twrp 0mb sorunu twrpnin xiaominin cihazlarından bazılarının şifrelemesini çözememesi ile ilgili bir sorun , format data yada biçimlendirme yapılsa bile rom yüklenip cihaz başlatılıp tekrar twrp girildiğinde tekrar 0mb sorunu oluyor bunu sizin çok iyi bilmeniz lazım . Teamwin project bunu çözemiyor siz çözeceğinizi söylüyor ve üyeden cihazı istiyorsunuz , eğer elinizde kodları değiştirilmiş official twrp var ise lütfen bunu forumda paylaşınız herkes kullansın. Sanırım archesm hocamızın uyarısı da bununla ilgili .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt