Haber Fortnite Play Store'de Yayınladı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fortnite Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından yayınlanan bir co-op, sanal, online hayatta kalma oyunudur.

Daha önceden sadece belirli cihazlar için desteklenen Fortnite, tüm cihazlar için Play Store'de yayınladı.

İndirme Bağlantısı

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51

Yorumlar tüm cihaz için değil gibi görünüyor
İndirip tekrar yorum yapacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazım mi 8 lite desteklemiyor ( Tüm cihazlar için değil ) o zaman neden geldin play storeye derler adama
Ayrıca oyunu indirdiğinizde oyun içi 7.4 GB oyun iç yükleme istiyor
Birdaha düşünün derim

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

Yorumlar tüm cihaz için değil gibi görünüyor
İndirip tekrar yorum yapacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazım mi 8 lite desteklemiyor ( Tüm cihazlar için değil ) o zaman neden geldin play storeye derler adama
Ayrıca oyunu indirdiğinizde oyun içi 7.4 GB oyun iç yükleme istiyor
Birdaha düşünün derim
Mi 8 Lite cihazımda destekli gözüküyor hocam, konuda görsel ekli.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
bu apple epic davası yüzünden kaldırıldı ama epic kazanıcak gibi kazanırsa yeniden yayımlarlar
Ben Epic'in kazanabilmesine ihtimal vermiyorum hocam. Apple ve Google gibi piyasanın sahibi dediğimiz tekelleşmiş markalar böyle bi tavizi asla vermezler. Epic Games'in oyunlar için anlaştığı oyun motoru için de yaptırım uyguluyorlar. Epic Games'i piyasada yalnız bırakıp diğer markalara da göz dağı veriyorlar. Eğer Epic Games davayı kazanırsa uygulama içi satın alımlarda Apple ve Google para kazanamayacak ve diğer uygulama geliştiricilerin hepsi Epic'in yolundan gidecek. Apple ve Google için felaket olur bu. Keşke Epic kazansa tabi orası ayrı

tariktanta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 8
Konular
16
Ben Epic'in kazanabilmesine ihtimal vermiyorum hocam. Apple ve Google gibi piyasanın sahibi dediğimiz tekelleşmiş markalar böyle bi tavizi asla vermezler. Epic Games'in oyunlar için anlaştığı oyun motoru için de yaptırım uyguluyorlar. Epic Games'i piyasada yalnız bırakıp diğer markalara da göz dağı veriyorlar. Eğer Epic Games davayı kazanırsa uygulama içi satın alımlarda Apple ve Google para kazanamayacak ve diğer uygulama geliştiricilerin hepsi Epic'in yolundan gidecek. Apple ve Google için felaket olur bu. Keşke Epic kazansa tabi orası ayrı
pardon ben epic games yazmışım epic gamesin kullandığı oyun motoru davayı kazanabilir yazıcaktım siz doğrusunu yazmışsınız çünkü oyun motorunun microsoft ta kullanıyor :)

Üst Alt