Çözüldü Formattan sonra hesap hatası

ilyas2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLYAS AYDINL
Cihazım
XİAOMİ 5S PL
Konular
3
Telefonumda daha önce GPS sıkıntısı yaşıyordum formdaki tavsiyelere uyarak global romdan twrp ile eu roma geçiş yaptım.GPS sıkıntısı hallolmadı ama telefonu o şekilde kullanmaya devam ettim.kendiliğinden güncelleme gelmeyince önce format atayım dedim twrpden temizlik yaptım sistem hariç herşeyi sildim.sonra yeniden başladığında sıfırdan hesap kur dememe rağmen eski maili istiyor. Eski mailin şifresini doğru girmeme rağmen LÜTFEN BU CİHAZIN SAHİBİNİN HESAPLARINDAN BİRİNİ KULLANARAK HESAP AÇIN hatası alıyorum.bildiğim ve kullandığım bütün mailleri kullandım aynı hata çıkıyor.bende sonra twrp ile eudan global roma geçiş yaptım ama yine değişmedi.internette dolaşan Youtube yardımı ile açma yömteminde ise youtubeyi aç kısmında resmini koyacağım sayfada kalıyorum.bir türlü çözüm bulamadım lütfen yardım.

Ekli dosyalar

• IMG_20191005_235031.jpg
    IMG_20191005_235031.jpg
    557,9 KB · Görüntüleme: 13

ilyas2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLYAS AYDINL
Cihazım
XİAOMİ 5S PL
Konular
3
Arkadaşlar telefonumu kullanamıyorum yardım lütfen

ilyas2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLYAS AYDINL
Cihazım
XİAOMİ 5S PL
Konular
3
arkadaşlar problemim çözüldü şöyle anlatayım belki sıkıntı yaşayanlar için çözüm olabilir. hesap ekle kısmında hata alanlar kaldıkları yeri bilir. geri diyip ağ ekleden birşeyler yazıp not defteri ile açıp ordan yotube sayfasına geçiyorlar.you tubede şartlar kısmına tıklayınca safariden internete giriyor. bahsettiğim olayın videosu youtubede xiaomi hesap hatası başlıkla var birebir takip edebilirsiniz sorununuz kalmaz. ben bu yöntemi yapmama rağmen en sonunda oem kilidini aç demem gereken yerde benimki zaten açık olduğu için sonuç elde edemiyordum. mi flash tool ile miu9 globalı yükleyince o youtubedeki işlemleri yapabileceğim alan açıldı yani oem kilidi kısmı sonra videoyu takip ettim yaptım. umarım bu sorunu yaşayanlar bu şekilde halledebilir.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bakım çalışması olduğundan konuyu açtığınız gün ve saatlerde foruma girmekte zorlandık ve cevap veremedik . Çözmenize sevindim , konu başlığını da çözüldü olarak işaretledim. Geçmiş olsun

Üst Alt