Sohbet Format sonrası uygulamalar silindi

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar konu açmıştım format atacam diye, dün attım şöyle söyleyim yedekleme yaptım PC ye format attım kurulumda herşey yüklendi ama sadece uygulamalar yüklenmedi bunun sebebi ne olabilir?

Yedekleme olması gerektiği gibi yaptım zaten yedekleme yaptıktan sonra bile uygulamalar yedeklenmedi.

Yedekleme sonrası önce ayarlar fabrika ayarlarına döndürdüm üstüne tuşlu hard reset attım, kurulum yaptım resimler telefondaki tüm ayarlar SMS çağrı geçmişi notlarım vs herşey oldu ama uygulamalar olmadı uygulama için uğraştım sadece, sebep ne sizce?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Arkadaşlar konu açmıştım format atacam diye, dün attım şöyle söyleyim yedekleme yaptım PC ye format attım kurulumda herşey yüklendi ama sadece uygulamalar yüklenmedi bunun sebebi ne olabilir?

Yedekleme olması gerektiği gibi yaptım zaten yedekleme yaptıktan sonra bile uygulamalar yedeklenmedi.

Yedekleme sonrası önce ayarlar fabrika ayarlarına döndürdüm üstüne tuşlu hard reset attım, kurulum yaptım resimler telefondaki tüm ayarlar SMS çağrı geçmişi notlarım vs herşey oldu ama uygulamalar olmadı uygulama için uğraştım sadece, sebep ne sizce?
Yedekleme uygulamaları geri yüklemez uygulamaların verilerini geri yükler. Ortada olmayan bir uygulamanın verisini yükleyemezsiniz.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hata vermedi sadece kurulumda eski hiçbir uygulama yüklenmedi
Dediğim gibi o yedek uygulamaları geri yüklemez siz manuel olarak o uygulamaları yüklerseniz ardına o yedeklemeyi yüklerseniz uygulamaların verilerini geri yükler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğim gibi o yedek uygulamaları geri yüklemez siz manuel olarak o uygulamaları yüklerseniz ardına o yedeklemeyi yüklerseniz uygulamaların verilerini geri yükler
Ayrıca giriş yapmayı gerektiren çoğu uygulamada yedek hata verir

Üst Alt