Soru Format Sonrası Eski Gmail istemesi

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
Bir tanıdığa 8SE aldım. china beta rom vardı hem kasıyor hemde biraz İngilizceydi. telefoncudan son sürüm eu kurmasını istedim. kurarken son işlemlerde son otobüs saati geldiği için sonunu ben ayarlarım diye cihazı alıp çıktım. ama En başta kurarken ısrarla eski gmail i istedi bende onu random yazıp açmıştım. Şuan öyle kaldı cihaz internet den araştırdım başka hesapla açmak için 24 saat geçmesi lazımmış. Başka bir yöntemi varmıdır diye size bir sormak istedim.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bir tanıdığa 8SE aldım. china beta rom vardı hem kasıyor hemde biraz İngilizceydi. telefoncudan son sürüm eu kurmasını istedim. kurarken son işlemlerde son otobüs saati geldiği için sonunu ben ayarlarım diye cihazı alıp çıktım. ama En başta kurarken ısrarla eski gmail i istedi bende onu random yazıp açmıştım. Şuan öyle kaldı cihaz internet den araştırdım başka hesapla açmak için 24 saat geçmesi lazımmış. Başka bir yöntemi varmıdır diye size bir sormak istedim.

gmail hesabını isteyecektir muhtemlen genede sizden , şu an hangi aşamadasınız

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
youtube'da frp bypass diye aratın. Google'ın koyduğu bir güvenlik kuralı.

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Açmanın çeşitli yolları var fakat 24 saat geçince açabileceğinizi zannetmiyorum. En azından 6 ay önce aynı işlemi yaparken öyle bir şans yoktu..

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Ayni sorunu yasadim telefonu bir gün boyunca acik birak sonra dene kendi gmailini girebilirsin . Güvenlik önlemi gibi birşey. Google konumunu belirliyor hani caldiysan sahibi google uzerinden nerede olduğunu bilsin diye

Oyla:

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
24 saat çoktan geçti hala aynı hesabı istiyor pc ye bağlayıp hard reset vs. Atma şansım varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon 1 gündür kapalıydı bunla bir alakası olabilirmi

Ekli dosyalar

• 1569349588608..jpg
    1569349588608..jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 25
Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Yazılan yorumların hiçbirini okumamışsınız sanırım. Ben olmaz öyle şey yazmıştım. Benden sonraki arkadaş ise 24 saat açık kaldıktan sonra olacak yazmıştı.. siz şimdi tel kapalıydı acaba ondan dolayı mı diyorsunuz...

Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
24 saat çoktan geçti hala aynı hesabı istiyor pc ye bağlayıp hard reset vs. Atma şansım varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon 1 gündür kapalıydı bunla bir alakası olabilirmi
Bir kez daha yaziyorum Mi9se kullandim ayni olay basima geldi eski hesabi sorup durdu internetten baktim 24 saat acik bir sekilde birakin yaziyordu aynen oyle yaptim sonraki gun aksam eve geldigimde farkli hesapla giris yap dediğimde baska hesap ile kurulum yaptim. Google guvenlik ilkesini degismismidir bilmiyorum 3 veya 4 ay oluyor bu olay basima geleli

Oyla:
Üst Alt