Yardım FolderMount Çalışmıyor Magisk İle Uyarı Yardım

Mustafa12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Michael
Cihazım
Redmi4x
Supersu yükle diyor dimi illa??

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Yönetici
Geliştirici Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
İsmail
Cihazım
Mi5 Prime
FolderMount, Android Lollipop'u SELinux etkin ve desteklenmeyen bir Süper Kullanıcı uygulamasıyla çalıştırdığınızı tespit etti. FolderMount'un düzgün çalışması için SuperSU'yu Chainfire tarafından oyun mağazasından yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Seni SuperSU'nun oyun mağazası sayfasına götürmemi ister misin? diyor :)

Mustafa12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Michael
Cihazım
Redmi4x
FolderMount, Android Lollipop'u SELinux etkin ve desteklenmeyen bir Süper Kullanıcı uygulamasıyla çalıştırdığınızı tespit etti. FolderMount'un düzgün çalışması için SuperSU'yu Chainfire tarafından oyun mağazasından yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Seni SuperSU'nun oyun mağazası sayfasına götürmemi ister misin? diyor :)
Supersu etkinleştirme biliyorum da telefon ölümüne kasıyor supersu zip ile root yapınca
Gl to SD vardı eskiden ama
Bide bu var ama full koda dayalı çok karışık ya

chatin_62

Süper Üye
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
MIUI Expert
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Çetin
Cihazım
MiMix2/MiNt2
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Supersu etkinleştirme biliyorum da telefon ölümüne kasıyor supersu zip ile root yapınca
Gl to SD vardı eskiden ama
Bide bu var ama full koda dayalı çok karışık ya

Sizin neyi bilip neyi bilmediğinizi biz bilemeyiz. Uyarıda açıkça bu uygulamanın Magisk ile uyumsuz olduğunu yazdığı halde böyle bir soru soruyorsanız insanın aklına öncelikle uyarıyı anlamadığınız, bu uygulamayı sadece SuperSu ile çalıştırabileceğinizi göremediğiniz gelmektedir. Eğer onunla da deneyip farklı sonuçlar aldıysanız demek ki birşeyler birbiriyle uyumlu değil. Uyumlu olan uygulamalar deneyiniz. Lütfen sorununuzu bu şekilde çözmeye çalışınız.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Michael
Cihazım
Redmi4x
Sizin neyi bilip neyi bilmediğinizi biz bilemeyiz. Uyarıda açıkça bu uygulamanın Magisk ile uyumsuz olduğunu yazdığı halde böyle bir soru soruyorsanız insanın aklına öncelikle uyarıyı anlamadığınız, bu uygulamayı sadece SuperSu ile çalıştırabileceğinizi göremediğiniz gelmektedir. Eğer onunla da deneyip farklı sonuçlar aldıysanız demek ki birşeyler birbiriyle uyumlu değil. Uyumlu olan uygulamalar deneyiniz. Lütfen sorununuzu bu şekilde çözmeye çalışınız.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onla çalışıyo ona birşey demiyoz

Üst Alt