Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    130

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
hayır sildim. Tekrar yükledim. Açıkcası ilk önce FMWhatsapp'ı yüklemişim. İlk onda yoktu. Sonra onu silip .com olanı yükledim. Yine mesajlar yoktu
Whatsapp konuşmaları otomatik olarak gece saat 02:00' de yedekleme yapmakta. Gün içindeki sohbetlerini manuel olarak yedekliyecektiniz ayrıca güncelleme için uygulamayı silmenize gerek yok kullandığınız uygulamanın uzantısına uygun olanı üstüne kuracaktınız bu kadar.

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Hocam linkler çalışmıyor bi el atarmısınız?

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Merhaba şu an maalesef yedek alınamıyor. Ne yapmamız lazım İlker hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Yedek alinmiyor ne tavsiye edersiniz. Yardımcı olabilecek biri yok mu

ilyascakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
redmi note 10
Konular
7
Whatsapp Yedek Geri yükleme Sorunu?

Arkadaşlar problemi bir türlü çözemedim birşeyi kaçırıyorum sanırım.
Normal Whatsappı google drive yedeklemesi olmadan cihaza yedekliyorum yani whatsapp database klasörüne.
Daha sonra bu database klasörünü komple başka bir klasöre kopyalıyorum.

Whatsapp siliyorum. Sonra tekrar kuruyorum whatsapı açmadan tüm izinleri veriyorum. Ardından daha önce kopyaladığım
database klasörünü whatsapp dizinine kopyalıyorum, üzerine yazıyımmı diye soruyor yaz diyorum.
Whatsapı çalıştırıyorum telefon doğrulamasını geç dedikten sonra google drive ile ilgili soru çıkıyor atla diyorum. Fakat yerel
yedeği görmüyor. Forumda ilker beyin eklediği youtube videolarında da bu böyle. Neden görmüyor yedeği sebebini biliyormusunuz?

Komple whatsapp klasörünü kopyalarak da yaptım ama yedeği bir türlü gösteremedim.

Telefon redmi note 10 bu arada.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
99
Whatsapp Yedek Geri yükleme Sorunu?

Arkadaşlar problemi bir türlü çözemedim birşeyi kaçırıyorum sanırım.
Normal Whatsappı google drive yedeklemesi olmadan cihaza yedekliyorum yani whatsapp database klasörüne.
Daha sonra bu database klasörünü komple başka bir klasöre kopyalıyorum.

Whatsapp siliyorum. Sonra tekrar kuruyorum whatsapı açmadan tüm izinleri veriyorum. Ardından daha önce kopyaladığım
database klasörünü whatsapp dizinine kopyalıyorum, üzerine yazıyımmı diye soruyor yaz diyorum.
Whatsapı çalıştırıyorum telefon doğrulamasını geç dedikten sonra google drive ile ilgili soru çıkıyor atla diyorum. Fakat yerel
yedeği görmüyor. Forumda ilker beyin eklediği youtube videolarında da bu böyle. Neden görmüyor yedeği sebebini biliyormusunuz?

Komple whatsapp klasörünü kopyalarak da yaptım ama yedeği bir türlü gösteremedim.

Telefon redmi note 10 bu arada.
Orjinal whatsapp uygulamasında normal yedekleme işlemini tamamlayıp mevcut uygulamayı sildiğinizde onun yerine kurmanız gereken com.whatsapp olan apk dosyasını kuracaksınız. Klasör ile ilgili herhangi bir işlem yapmıyorsunuz. Ancak 2 veya daha fazla whatsapp sürümü kuracak iseniz klasör ile bir kaç değişim işlemi yapıyorsunuz. Anlatılan yedeklerde yedeği nasıl görmüyor? Bakın anlatım mevcut ve video da anlattığımdan farkı yok.

Whatsapp+ sürümlerde GDrive hiçbir zaman çalışmaz, çünkü çalıştığı taktirde whatsapp bunu algılayacak ve size geçici olarak ban atacaktır.

Üst Alt