Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    140

frhtzkn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
Hocam o durum eskidendi artık bu soruna karşı önlemler her zaman alınmakta. Belli başlı uygulamalar kullanıldığında sorun olmuyor merak etmeyin.
Bende zamanında 1 kere ban yedim ve sonradan açıldı. Ayrıca ban yedikten sonra beklemekten başka çareniz yok.
Teşekkürler hocam. Peki kişiler listeme eklediğim birinin profil fotoğrafımı görmesi engellenebilir mi bununla ?

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Hallettim hocam,umarım sıkıntı çıkarmaz. Teşekkürler herkese
nasil hallettin dostum. normalde daha once kurdugumda sorunsuz gördü mesajlarimi ama bugun yeniden kurup yukledim ne yaptıysam mesajlarimi gormuyor. whatsapp klasorunun yedegi sd karttaydi. onu dahili depolamaya atiyorum fakat mesajlari gormuyor. kac defa yaptıysam gormedi. normal wpye dondugumde de bu sefer fme gecmeden önceki yedegi var sadece gdriveda. fm kullanirken eski mesajlarin uzerine yaptığım mesajlasmalari bir türlü tanitamadim klasor olarak.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
nasil hallettin dostum. normalde daha once kurdugumda sorunsuz gördü mesajlarimi ama bugun yeniden kurup yukledim ne yaptıysam mesajlarimi gormuyor. whatsapp klasorunun yedegi sd karttaydi. onu dahili depolamaya atiyorum fakat mesajlari gormuyor. kac defa yaptıysam gormedi. normal wpye dondugumde de bu sefer fme gecmeden önceki yedegi var sadece gdriveda. fm kullanirken eski mesajlarin uzerine yaptığım mesajlasmalari bir türlü tanitamadim klasor olarak.
WhatsApp klasörü dahili depolamada dursun com.whatsapı direk kurun hiç bir yedeğe vs kurmaya çalışmadan sohbet direk geliyor zaten

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
WhatsApptan resim gönderdiğimde sanki çözünürlük düşüyor gibi sadece bende böyle değil sanırım değil mi ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam o ayarlardan ayarlanıyor da bende odaklama sorunu var odakliyor ama resmi bi atıyorum bulanık
tamamdır teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En yüksek 3 mb oluyormuş ona ayarladım ben de

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Rica ederim hocam ne demek genel ve ayarlara tıklayın en altta yazar en sağa çekin hocam
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öyle yaptım hocam normalde ne kadar oluyor acaba siz de mi 3 MB kullanıyorsunuz ?

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Öyle yaptım hocam normalde ne kadar oluyor acaba siz de mi 3 MB kullanıyorsunuz ?
Mert hocam ben 1 MB de kullanıyorum malum upload hızları çok düşük 3 MB olunca biraz geç atıyor önemli resimleri atacağım meslea çok bekletiyor beni

Üst Alt