Yardım Flu çıkan selfieler

mertingen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi mix 256gb
Konular
22
arkadaşlar bu çekilen selfieler hep flu çıkıyor. bir kaç denemeden sonra elimi hiç kıpırdatmadan dikkatlice ekrana basınca çekiyor. o da zorla. ses tuşlarına basarak çekme ise mümkün değil. onda mutlaka titriyor azda olsa tuşa basarken. eski huawei p9 lite telefonum görüntüyü şak diye yakalıyordu sorunsuz. selfie dediğin de anlık bir çekim olur yani beş on denemeden sonra onun bir selfieliği kalmıyor. iyi bir çözümü olan varsa yazarsa sevinirim.

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Bazen kameranın oraya parmak basılıyor resimler sisli, flu çıkıyor. Buna da dikkat etmek lazım, çok farkediyor.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
arkadaşlar bu çekilen selfieler hep flu çıkıyor. bir kaç denemeden sonra elimi hiç kıpırdatmadan dikkatlice ekrana basınca çekiyor. o da zorla. ses tuşlarına basarak çekme ise mümkün değil. onda mutlaka titriyor azda olsa tuşa basarken. eski huawei p9 lite telefonum görüntüyü şak diye yakalıyordu sorunsuz. selfie dediğin de anlık bir çekim olur yani beş on denemeden sonra onun bir selfieliği kalmıyor. iyi bir çözümü olan varsa yazarsa sevinirim.
Evet dediğini gayet iyi anlıyorum bende aynı problemi yaşıyorum ses kısma tuşu ile bastığında telefon titriyorsa hemen o titremeyi algılıyor ama ekrana basarak çektiğinde o titremeyi algılamıyor ve net çıkıyor resim.

Oyla:

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Ekrana basmakta o kadar kolay degilki..tırnak deyiyor cekmiyor baya zorlanıyorum çekerken..üstelik böyle karizma bir telle rezil olmakta çabası çekerken..

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Böyle bir sorun var yazılım ile düzeltilebilir aslında az titreşim düzeltilebilir

Oyla:

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam kamerasa sesli çekim var herhangi bir ses çıkarınca 3 ten geriye sayıp çekiyor işinize yarayabilir

Oyla:
Üst Alt