Yardım Flipbuds pro dokunmatik sorunu

memogle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 11 Li
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5
Telefon Modeli
Xiaomi mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
Xiaomi Flipbuds pro kulaklık aldım.
Kulaklık gayret iyi ama dokunmatik özelliği çalışmıyor. Ne denediysem olmadı. Xiaomi mi 11 Lite kullanıyorum. Ayni sorunu yaşayan veya çözüm yolunu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Teşekkürler.

98farom98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahrettin
Cihazım
Note 9S
Konular
0
flipbuds pro kulaklık nasıl herhangi bir sorun var mı

Oyla:

Kadir Kugu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
X3 GT
Konular
0
Merhabalar,
Xiaomi Flipbuds pro kulaklık aldım.
Kulaklık gayret iyi ama dokunmatik özelliği çalışmıyor. Ne denediysem olmadı. Xiaomi mi 11 Lite kullanıyorum. Ayni sorunu yaşayan veya çözüm yolunu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Teşekkürler.
Bende yeni satın aldım ve aynı şekilde dokunmatik kontrollerini ne yaptıysam kullanamadım bi çözüm yolu buldunuzmu acaba ?

Oyla:

Kadir Kugu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
X3 GT
Konular
0
Bende yeni satın aldım ve aynı şekilde dokunmatik kontrollerini ne yaptıysam kullanamadım bi çözüm yolu buldunuzmu acaba ?
Kaç saattir dokunmatiğin nasıl çalıştığını denedim ve hiçbir tepki almadım en son yabancı forumlara bakarken nedenini buldum, dokunmatik alan kısmı dokunularak değil basılarak kullanılıyor sanki bir tuşa basar gibi sertçe basmanız gerekli.

Bu sorunla karşılaşan başkaları olursa umarım bu yazıyı görür :)

Oyla:

delikurt299

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DELİ
Cihazım
POCO
Konular
0
Kaç saattir dokunmatiğin nasıl çalıştığını denedim ve hiçbir tepki almadım en son yabancı forumlara bakarken nedenini buldum, dokunmatik alan kısmı dokunularak değil basılarak kullanılıyor sanki bir tuşa basar gibi sertçe basmanız gerekli. Bu sorunla karşılaşan başkaları olursa umarım bu yazıyı görür :)
Kaç saattir dokunmatiğin nasıl çalıştığını denedim ve hiçbir tepki almadım en son yabancı forumlara bakarken nedenini buldum, dokunmatik alan kısmı dokunularak değil basılarak kullanılıyor sanki bir tuşa basar gibi sertçe basmanız gerekli. Bu sorunla karşılaşan başkaları olursa umarım bu yazıyı görür :)

Bende bir işe yaramadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yani bu soruna bir çözüm yok mu gerçekten şaşırtıcı yazılımsal bir şey diye düşünüyorum.

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Ürün dokunmatik olmadığı için o konuda bir sorunu yok. Sıkma basma yöntemiyle kullanılıyor xiaominin yeni kulaklıkları. flipbuds ilk model oldugu için bu konuda biraz sorunlu ama yan/sol kısmında basma yeri olacak orayı bulup baş ve birince parmakla sıkıp kullanılıyor . sıkıldıgında tık diye ses geliyor biraz alışmak gerek. Orayı bulup sıkma yoluyla kullanabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt