Soru Fiyatlar Uçtu Batıyomuyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Xiaomi Fiyatları Aşırı derecede pahalandı dolar 6,80 Oldu Mi Note 10 kayıtsız 3100 3500 arası Mi 10 fiyatı ne olacak nasıl olacak 10.000TL ilemi satışa sunulacak ,xiaomide zengin işi oldu .

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Şey yapmayın ya. Dün bende düşündüm her kurum kurulus bu kadar rezil yonetılırken reklam amaclı ısler yapılırken nasıl ayaktayız diye, sonra aklıma afrıkada da bır sürü ülke olduğu aklıma geldı :D

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
daha başlamadık..

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Xiaomi Fiyatları Aşırı derecede pahalandı dolar 6,80 Oldu Mi Note 10 kayıtsız 3100 3500 arası Mi 10 fiyatı ne olacak nasıl olacak 10.000TL ilemi satışa sunulacak ,xiaomide zengin işi oldu .
Fiyatlar şuanlık gayet uygun Mi 8 4000 liradan satışa çıkmıştı Türkiye de ilk çıktığında sonradan geriledi ki şuanda da öyle olacaktır.Bu koronavirüsü sonrasında doları takip edip ona göre bir şeyler yapılabilir ancak şu süreçte bir karar vermek yada bir şeyler düşünmek mantıksız.Xiaomi zengin işi falan olduğu da yok eskiden yurt dışından gelen ürünlere vergilendirme yapılmadığı için uygun paralara alınıyordu ancak şuan Xiaomi'nin Türkiye distribütörü olması ve resmi olarak gelmesi ile fiyatların yükselmesi gayet doğal.Bütün markalarda bu böyledir.Ki Samsung un 3-4 bin liralık cihazlarının emsallerini Xiaomi Türkiye garantili olarak 2.5k gibi fiyatlara alabiliyoruz bu cihazlar mı zengin işi pek anlayamadım :).Her fiyata cihazı bulunan bir markanın en yüksek amiral gemisi modellerine göre yorum yaparak zengin işi olmuş demek çok mantıksız.Xiaomi şuan Türkiyedeki bana kalırsa en büyük F/P markası çünkü işlemci donanım ve malzeme dengesini bir çok modelinde çok güzel ayarlıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt