Yardım Fiyat

yakupgirgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
1499
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
Merhaba, 10 gün önce redmi note 7 marka bir telefon aldım, cihazın 3. gününde (2 3 damla) bir sıvı teması oldu, hata benim kabul, fakat teknik servise götürdüm. Evofon diye bir yer
(hepsiburada.com) dan aldığım için xiaomi garantisi yokmuş, bunu da öğrenmiş olduk. Neyse cihazın anakartı değişecek dediler, fiyatı 980 TL dediler, ya allah aşkına cihazın kendisi 1400 TL zaten, cihaz bedeli kadar anakart ücreti mi olur ? xiaomi müşt. hizmetleri diye aradığım numara, problemi buraya yazmamı istedi. telefondaki bayan bile 980 miii diye tepki verdi. Kime anlatsam aynı tepkiyi aldım. Evet sayın yetkili kim yardımcı olacak bana

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba, 10 gün önce redmi note 7 marka bir telefon aldım, cihazın 3. gününde (2 3 damla) bir sıvı teması oldu, hata benim kabul, fakat teknik servise götürdüm. Evofon diye bir yer
(hepsiburada.com) dan aldığım için xiaomi garantisi yokmuş, bunu da öğrenmiş olduk. Neyse cihazın anakartı değişecek dediler, fiyatı 980 TL dediler, ya allah aşkına cihazın kendisi 1400 TL zaten, cihaz bedeli kadar anakart ücreti mi olur ? xiaomi müşt. hizmetleri diye aradığım numara, problemi buraya yazmamı istedi. telefondaki bayan bile 980 miii diye tepki verdi. Kime anlatsam aynı tepkiyi aldım. Evet sayın yetkili kim yardımcı olacak bana
Hocam bu forumda öyle yetkili birisi malesef yok. Telefonunuz için geçmiş olsun. Anakart fiyatları pahalı malesef. Teknik servis haricinde özel bir servis de anakart tamiride yaptırabilirsiniz.

yakupgirgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Hocam bu forumda öyle yetkili birisi malesef yok. Telefonunuz için geçmiş olsun. Anakart fiyatları pahalı malesef. Teknik servis haricinde özel bir servis de anakart tamiride yaptırabilirsiniz.
O zaman çağrı merkezi neden buraya yazın dedi, ama hata bende, samsung yada iphone gibi markalar varken, adı sanı duyulmamış marka alırsan bu sonuca da katlanmam gerek, adamların merkezi bile yok, internette aramadğım yer kalmadı

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
O zaman çağrı merkezi neden buraya yazın dedi, ama hata bende, samsung yada iphone gibi markalar varken, adı sanı duyulmamış marka alırsan bu sonuca da katlanmam gerek, adamların merkezi bile yok, internette aramadğım yer kalmadı
Telefona sıvı teması olduğunda hangi marka size yardımcı olacak ki? Sıvı temasında hiç biri acımıyor firmaların direk kullanıcı hatası

yakupgirgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Telefona sıvı teması olduğunda hangi marka size yardımcı olacak ki? Sıvı temasında hiç biri acımıyor firmaların direk kullanıcı hatası
peki hepsinde mi telefon fiyatı kadar ankart ücreti olur, az çok bilen birisin galiba hocam, 1400 liralık cihazın ankartı 980lira ise, ekran kartı, ekran dokunmatiği bunlar herhalde 40 50 TL gibi bir fiyat olur sanki, çünkü toplamı zaten 1400 lira, bilginiz var mı size sorim

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
peki hepsinde mi telefon fiyatı kadar ankart ücreti olur, az çok bilen birisin galiba hocam, 1400 liralık cihazın ankartı 980lira ise, ekran kartı, ekran dokunmatiği bunlar herhalde 40 50 TL gibi bir fiyat olur sanki, çünkü toplamı zaten 1400 lira, bilginiz var mı size sorim
Fiyat biraz pahalı hocam bende farkındayım. Ama işte bu firmaların hepsi aynı. Bu xiaomi ye özel bir durum değil. Kullanıcı hatasını gördüğü anda acımıyorlar

yakupgirgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yakup
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Fiyat biraz pahalı hocam bende farkındayım. Ama işte bu firmaların hepsi aynı. Bu xiaomi ye özel bir durum değil. Kullanıcı hatasını gördüğü anda acımıyorlar
peki dışarıda daha uyguna yaptırabilir miyim, çünü bu cihaza 980 lira vereceğime, alır kırar paramparça yaparım, zevkine :) sonra 1400 e gider samsung alırım :)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
peki dışarıda daha uyguna yaptırabilir miyim, çünü bu cihaza 980 lira vereceğime, alır kırar paramparça yaparım, zevkine :) sonra 1400 e gider samsung alırım :)
Anakart değiştiren değil de anakart tamiri yapan bir yer bulursanız tahminime göre max 300 tl gibi bir rakama çıkması gerekiyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yazılımsal bir sorun ise destek alabilmeniz veya farklı bir yerde yaptırmayı tercih ederseniz forumumuzdaki tamirciler ile iletişime geçebilmeniz ya da forumumuzda üyeliği bulunan teknik servis sorumlularının sorununuzu görüp yardımcı olabilmesi için muhtemelen buraya yönlendirilmişsinizdir.

Ancak sıvı teması olduğunda maalesef tüm servisler kullanıcı hatası olarak değerlendiriyor ve evofone servis fiyatları oldukça yüksek...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Telefona sıvı teması
Telefonun yere düşüp kırılması
Telefonun arka cepte yamulması

Gibi şeyler kullanıcı hatasıdır ve tamiratı bütün markalarda paralıdır... Kullanıcı hatasının cezasını çekmek de kullanıcıya kalıyor maalesef.

Bu gerçekler, verilen fiyatın aşırı pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez ama ülkede durum bu.

Üst Alt