Sohbet Fırsatçılar Sahada

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Daha turkiyede poco f2 pro nun liste fiyati resmi tedarikcilerce belirtilmemisken kayitsiz satisi basladi....erzurum yakutiyeden 4.999 tl elden odemeli.... Ayni telefoncuda get ilani var 5399 tl.... 6 gb ramlisinin fiyati karaborsada boyle basladi....
Kayitlisi maksimum 7k cikacakken (xiaomi bu belli olmaz rekabet icin sabit kurdan gelirse daha da dusuk gelebilir)....
5400 tl verip almak ne kadar mantikli? Sagolsunlar pandemi surecinde (kolonya, maske,dezenfektan.....) Ne kadar firsatci olduklarini da gostermislerdi şaşırtmadilar beni yine

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Yurtdışı satış fiyatı 499 euro olarak belirtilmişti. Bu da yaklaşık 3900tl falan yapıyor. 1000tl kâr koymuşlar. Bu fiyatlara almayın aldırmayın mecbur düşecekler.

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Yeni bir ürüne çok ihtiyacınız yoksa pandeminin piyasa üzerindeki etkisinin azalmasını beklemek daha iyi olur.

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Yurtdışı satış fiyatı 499 euro olarak belirtilmişti. Bu da yaklaşık 3900tl falan yapıyor. 1000tl kâr koymuşlar. Bu fiyatlara almayın aldırmayın mecbur düşecekler.
Almasinlar ama telefoncu bey (sizden gelen yogun taleplerden dolayi get ilanimizida actik) der... :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni bir ürüne çok ihtiyacınız yoksa pandeminin piyasa üzerindeki etkisinin azalmasını beklemek daha iyi olur.
Bu memlekette bir kriz geldimi gitmez hocam :)...
Rahip brunsonda dolar 7.4 olmustu bir cok ithal urune ona gore ayarlama cekildi hala bir cok ithal urun fiyati ayni bandda devam :)

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Almasinlar ama telefoncu bey (sizden gelen yogun taleplerden dolayi get ilanimizida actik) der... :(
Desin dursun onların her zamanki işleri. Sürekli takip ettiğim bir cihaz. İstanbul Kadıköy'de bir telefoncu 5400 yazınca Erzurum'daki de durur mu yapıştırmış 5400'ü. Nakit alana indirim var ayağına yatıp diğer ilana da 5000 yazmış.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Aga şimdi telefona baktım epeyden çok hoşuma gitti 9t pro nun bir tık gelişmiş hâli ekranda aşağıdaki siyahlığı da kaldırmışlar ama para yok :D

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Bana kalsa ortada fırsatçılık diye bir şey yok. Asıl yarı fiyatına telefon düşürmeye çalışmak fırsat kovalamaktır. :D
Yarı fiyatına düşürmeye çalışan yok ki hocam. Cihaz kayıtsız,vergisiz. Yurtdışından 3800-3900e alıp getiriyorsan koyacağın kâr 400-500 olur maksimum. Tabi şuan piyasada fazla ürün olmadığı için en yüksekten yazmışlar fiyatları. Sonra illa ki düşecek normale inecek fiyatlar.

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Aga şimdi telefona baktım epeyden çok hoşuma gitti 9t pro nun bir tık gelişmiş hâli ekranda aşağıdaki siyahlığı da kaldırmışlar ama para yok :D
Hocam telefon muhtesem bir makina hele mi9t pronun tadini alan biri olarak... Pop up kamera var (cogu insan sevmedi ama ben cok sevdim) en giclu islemci 5k ampere yakin batarya var... Su toz sertifikasi almayipda daha ucuz ciksaydi keske....

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Bana kalsa ortada fırsatçılık diye bir şey yok. Asıl yarı fiyatına telefon düşürmeye çalışmak fırsat kovalamaktır. :D
Kimse yari fiyata indirmeye calismiyor 7k olarak cikacagini tabiki tahmin ediyorum... Ama 3600 tl gelisi olani 5300 den satmak nedir.... Ayrica bakalim 499 eurodan mi geldi ona...

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Daha turkiyede poco f2 pro nun liste fiyati resmi tedarikcilerce belirtilmemisken kayitsiz satisi basladi....erzurum yakutiyeden 4.999 tl elden odemeli.... Ayni telefoncuda get ilani var 5399 tl.... 6 gb ramlisinin fiyati karaborsada boyle basladi....
Kayitlisi maksimum 7k cikacakken (xiaomi bu belli olmaz rekabet icin sabit kurdan gelirse daha da dusuk gelebilir)....
5400 tl verip almak ne kadar mantikli? Sagolsunlar pandemi surecinde (kolonya, maske,dezenfektan.....) Ne kadar firsatci olduklarini da gostermislerdi şaşırtmadilar beni yine
Sizinki yine iyi k30 pro yu 5500e gormussunuz Ben k30 u 5500 e gördüm letgoda :D

Üst Alt