İnceleme FDE.AI [6.2] [UPDATED]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Mi8se de Antutu sonuçları stock halde 173bin FDE.AI ile 177bin civarı. Batarya performansı olarak bariz farklar yok günlük kullanımda fark hissedilmiyor. Kullanmaya devam ediyorum.

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0

burdan devam edebilirsiniz

Benim cihazım sd835 andreno 540 bu xda sitesinden hangi dosyayı indirmem gerekiyor trible var bide non trible var bana yardımcı olabilecek biri varmı.

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
FDE magisk modulunu 5 gun test ettim mi6 ve mi5s cihazlarda harika sonuc aldim telefonlar o kadar rahat ve isinmadan calisiyorlarki şasirtici . batarya performansina eksisi de yok

Gel gelelim Gpu suruculeri guncelleme konusuna mi 6 da denedim ve begenmedim kesinlikle tavsiye etmem
1. ekran renkleri acayip soluk yani kirmizi turuncu oluyor sari beyaz vs oyunlarda guzel fps vermesi gayet normal cunki grafik kalitesini cok cok dusuruyor bu nedenle fps degerleri yuksek oluyor herhangi bir oyunda
ama gozlerinize yazik ben 1 saat dayanamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

titremesi normal zira otomatik hesaplama yaptigini ve tamamlandiginin belirtisi. kullanmanizi israrla tavsiye ederim :)

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Sürücü güncellemek istedim Resmi 5 Plus cihazım için non-treble cihazım sürücü indirdim 3.3.x bisiydi son sürümdür diye yükledim telefon açılmadı. Format data filan yaptım komple sildim cihazı yeni rom yükledim düzeldi. Cihazıma uygun sürücüyü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
gpu sürücüsünü değiştirmemeniz daha iyi kardes dediğim gibi problem illaki oluyor hic bulasma gpu surucu isine ama FDE kesinlikle harika ve hatasiz

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Teşekkürler. Ben pek faydasını göremedim. Ekranda donmalar gerçekleşti. Magiskten silip yeniden başlattım düzeldi

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
FDE magisk modulunu 5 gun test ettim mi6 ve mi5s cihazlarda harika sonuc aldim telefonlar o kadar rahat ve isinmadan calisiyorlarki şasirtici . batarya performansina eksisi de yok

Gel gelelim Gpu suruculeri guncelleme konusuna mi 6 da denedim ve begenmedim kesinlikle tavsiye etmem
1. ekran renkleri acayip soluk yani kirmizi turuncu oluyor sari beyaz vs oyunlarda guzel fps vermesi gayet normal cunki grafik kalitesini cok cok dusuruyor bu nedenle fps degerleri yuksek oluyor herhangi bir oyunda
ama gozlerinize yazik ben 1 saat dayanamadim

titremesi normal zira otomatik hesaplama yaptigini ve tamamlandiginin belirtisi. kullanmanizi israrla tavsiye ederim :)
Eski versiyona ben de dönmeyi isterdim lakin vendor yedeği yeterli mi bilmiyorum grafik kullanan programlar durduruldu hatası yiyebiliyor . Sizde var mıdır ?

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Eski versiyona ben de dönmeyi isterdim lakin vendor yedeği yeterli mi bilmiyorum grafik kullanan programlar durduruldu hatası yiyebiliyor . Sizde var mıdır ?
telefonu boot ekranina dusurmustu yeniden kurmak zorunda kaldim bir dahada bulasmadim

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bende hiçbirşey yapmadan bu sonuç alıyor gayet başarılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt